ALU SCRATCH REPAIR

01.0637.6100

Alu Scratch Repair jest częścią systemu naprawczego Innotec Alu Scratch Repair System i jest profesjonalnym wypełniaczem do naprawy zarysowań na powierzchniach aluminiowych.

 

Opis Produktu

Alu Scratch Repair jest częścią systemu naprawczego Innotec Alu Scratch Repair System i jest profesjonalnym wypełniaczem do naprawy zarysowań na powierzchniach aluminiowych.

Alu Scratch Repair powinien być zawsze stosowany w połączeniu z Alu Powder. Dzięki tej kombinacji prawie nieważka masa wypełniająca będzie miała idealną twardość, dzięki czemu będzie można ją potem idealnie szlifować.

Alu Scratch Repair wykazuje doskonałą przyczepność do prawie wszystkich powierzchni aluminiowych i metalowych (lakierowanych i nie lakierowanych). Po nałożeniu Alu Scratch Repair należy aktywować Alu Scratch Repair Activator w celu przyspieszenia jego utwardzania. Dzięki temu produkt będzie gotowy do dalszej obróbki lub ekspozycji już po 2 minutach.

Zarówno w motoryzacji jak i w przemyśle, regularnie zdarza się, że części lub przedmioty o wyglądzie aluminium lub metalu wykazują kosmetyczne uszkodzenia lub zarysowania, np. obręcze z metali lekkich, relingi dachowe, aluminiowe ramy, poręcze schodów, balustrady itp. Prawie wszystkie te uszkodzenia można naprawić za pomocą systemu Innotec Alu Scratch Repair.

Zapakowany w poręczną rurkę 10g z kaniulą, Alu Scratch Repair jest łatwy w użyciu i dozowaniu. Dzięki unikalnej, łatwo zamykanej nakrętce rurka może być otwierana raz za razem bez problemu i ma dłuższy okres przechowywania.

AluScratchRepair_print.jpg
968_AluScratchRepair_print.jpg
 

507 334 088

PUH INNOTEC PARTNER SPÓŁKA JAWNA
Wioleta Nogajska
Chwałowice 2
27-100 Iłża
Polska
NIP: 7962958419
KRS: 0000404058

©2020 by Innotec Polska created by Kuba Tomczyk (507334088)