top of page

Witaj w firmie Innotec Polska

Szybko, profesjonalnie, niezawodnie i na najlepszych produktach !

Info: Witaj

Coś o Nas

Szanowni Państwo,

produkty marki Innotec obecne są na polskim rynku już od 2000 roku. PUH Innotec Partner z siedzibą w Chwałowicach od początku działalności ściśle współpracuje z międzynarodowym producentem tej ekskluzywnej marki produktów, tj. PCS Innotec International NV z siedzibą w Dessel/ Belgia.

To dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego działalność rozciąga się obecnie na 19 krajów, na kilku kontynentach. Od samego początku działalności w Polsce, w podejmowanych działaniach skupiamy się na sektorze automotive oraz przemysłowym związanym z transportem. Jednakże z uwagi na rosnący asortyment oraz większe doświadczenie kadry pracowniczej, coraz częściej można nas spotkać również i w innych gałęziach przemysłu.

Oferując Państwu określone produkty czy też kompletne rozwiązania z zakresu technik chemicznych, zawsze kierujemy się hasłem, że tylko jakość ma przyszłość. Nie uznajemy kompromisów w tym zakresie. W dostępnym asortymencie posiadamy wyłącznie produkty spełniające najbardziej wyśrubowane wymagania lakierników, blacharzy, mechaników czy też osób odpowiadających za jakość na poszczególnych działach produkcji. Jest to możliwe albowiem produkcja naszych materiałów opiera się na surowcach wysokiej jakości, a otrzymywane finalne produkty są regularnie testowane we własnych laboratoriach badawczych.

Współpracując z Państwem staramy się dopasować do aktualnych potrzeb, zaproponować i wdrożyć rozwiązania, które ułatwią i usprawnią pracę, pozwolą zaoszczędzić pracownikom czas, co zazwyczaj przekłada się na mniejsze koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Proponując konkretne rozwiązania w pierwszej kolejności największy nacisk kładziemy na stronę techniczną konkretnego produktu czy też systemu. Dopiero na drugim etapie przechodzimy do ustalania konkretnych warunków handlowych.

Dzięki kadrze wykwalifikowanych technicznie pracowników, mamy możliwość w rozsądnym czasie​ przeprowadzić szkolenie w konkretnej interesującej Państwa tematyce. Nasi doradcy techniczni to praktycy, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie przeprowadzić wdrożenie konkretnych rozwiązań. Co ważne, w przypadku podjęcia czy też kontynuowania z naszym zespołem współpracy zapewniamy stałą opiekę techniczną. Nie pozostawiamy Państwa samych z problemami, staramy się na nie na bieżąco reagować i wspólnie szukać właściwego rozwiązania.

Zatem jeśli szukają Państwo optymalnych rozwiązań w zakresie stosowania systemów uszczelniających i klejących ( odtwarzanie fabrycznych struktur), ochrony antykorozyjnej, klejenia, gruntowania i lakierowania, ochrony i pielęgnacji tworzyw sztucznych czy też odpowiedniej jakości środków polerskich lub czyszczących i smarnych, to zapraszamy do nas.

Zapewnimy szkolenie kadry z wybranej tematyki, atrakcyjną ofertę handlową oraz szybkie dostawy zamówionego towaru. Warto nadmienić, że główny asortyment produktów jest dostępny „od ręki” w naszym magazynie na terenie siedziby firmy. Dzięki temu większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od daty jego złożenia.


Zapraszamy,

zostańcie Państwo naszym partnerem biznesowym.

Innotec horizontal 2.png
Info: O nas

Kategorie produktów :

USZCZELNIANIE I SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE

KLEJE I SYSTEMY KLEJĄCE

OCHRONA ANTYKOROZYJNA - GRUNTOWANIE - LAKIEROWANIE

ŚRODKI CZYSZCZĄCE I POLERSKIE

SMAROWANIE I ŚRODKI SMARNE

TAŚMY, FOLIE, MATY I WYCISZENIA

ZESTAWY NAPRAWCZE

AKCESORIA DO CZYSZCZENIA

NARZĘDZIA I AKCESORIA WARSZTATOWE

Info: Usługi

ZESPÓŁ INNOTEC POLSKA

Kim jesteśmy

DSC_0211.jpeg

Piotr Tomczyk

Doradca Techniczny

tel : 608 445 009

piotrtomczyk@innotec-partner.pl

DSC_0212.jpeg

Kamil Barszcz

Doradca Techniczny

tel : 600 095 889

kamilbarszcz@innotec-partner.pl

Profesjonalne Mężczyzna

Paweł Malinowski

Doradca Techniczny
tel : 573 964 051
pawelmalinowski@innotec-partner.pl

Info: Nasz zespół
IMG-3386.jpg

Dorota Pastuszka

Logistyk

tel : 602 100 060

biuro@innotec-partner.pl

noavatar.png

Wioleta Nogajska

Menadżer

tel : 668 419 505

biuro@innotec-partner.pl

IMG_3147.JPG

Kuba Tomczyk

Informatyk & Social Media Manager 
tel : 507 334 088 
media@innotec-partner.pl

noavatar.png

Marek Nogajski

Obsługa Prawna

tel : 606 327 012

nogajski@nogajski.pl

bottom of page