top of page

ANTI VIBRATION PLATES

Elastyczne maty wygłuszające

Płyty antywibracyjne są samoprzylepnymi płytami izolacyjnymi,które występują w różnych konfiguracjach :
 

  • Flex 05.3375
     

  • Diamond 05.3376
     

  • Honeycomb 05.3372
     

  • Superflex 05.3377

1390_Anti-Vibration-Plates.jpg
ANTI VIBRATION PLATES: Product

Opis Produktu

Płyty antywibracyjne są samoprzylepnymi płytami izolacyjnymi, które zapobiegają nieprzyjemnym, a nawet szkodliwym rezonansom w szerokim zakresie zastosowań.

 

Płyty antywibracyjne pochłaniają nieprzyjemne i szkodliwe wibracje, zapobiegając w ten sposób powstawaniu pęknięć w połączeniach spawanych i szczelnych, a także drobnych odgłosów we wnękach. 

Płyty antywibracyjne są niezwykle elastyczne, co oznacza, że mogą być stosowane we wszystkich narożnikach i zagięciach. Wykonane są w wielu oryginalnych konstrukcjach OEM, dzięki czemu w przypadku uszkodzenia mogą być wykorzystane do przywrócenia pojazdu do stanu pierwotnego. 

Płyty antywibracyjne mogą być natryskiwane przy użyciu prawie każdego nowoczesnego systemu lakierniczego. 

 

Płyty antywibracyjne mogą być nakładane w pojeździe w celu pochłaniania rezonansu silnika i powierzchni drogi. Na płycie dachowej oraz na bocznej i tylnej przegrodzie płyty antywibracyjne mogą znacznie zwiększyć stabilność cienkich blach, ograniczając tym samym do minimum drgania i rezonans, który im towarzyszy. 

 

Płyty antywibracyjne są dostępne w różnych typach: 

 

System Antywibracyjny to niezwykle elastyczna warstwa bitumu pokryta folią aluminiową. Ze względu na swoją niezwykle wysoką elastyczność produkt ten może być stosowany np. w najmniejszych otworach, w zagłębieniach. Ten wariant jest dostępny w rolce (22,5 cm x 10 m)

 

Płyty antywibracyjne (Flex) to gładkie i elastyczne płyty gumowe. To wytrzymałe wykończenie zostało opracowane tak, aby pochłaniać jak najwięcej drgań. Dostępna jest w arkuszach o wymiarach 22,5 cm x 50 cm

 

Płyty antywibracyjne (Superflex) są gładkimi i niezwykle elastycznymi płytami gumowymi. Ze względu na swoją elastyczność płyty te będą dokładnie przylegać do formowanej powierzchni, a po nałożeniu w odpowiedniej temperaturze nie będą wykazywać żadnych pęknięć na ostrych krawędziach. Dzięki tym płytom wibracje i rezonanse mogą być absorbowane jeszcze lepiej niż dotychczas. Ten wariant jest dostępny w arkuszach o wymiarach 22,5 cm x 50 cm

 

Płyty antywibracyjne (Diamond) to płyty wykonane z elastycznych polimerów. Wykończenie to ma wspólną, oryginalną strukturę diamentową OEM i jest dostępne w arkuszach o wymiarach 22,5 cm x 50 cm

 

Płyty Antywibracyjne (Honeycomb) są to arkusze wykonane z elastycznych polimerów. Wykończenie to ma nową, wspólną, oryginalną strukturę plastra miodu i jest dostępne również w arkuszach o wymiarach 22,5 cm x 50 cm

 

Wykończenie rolki lub arkusza pozwala na uzyskanie odpowiedniego kształtu lub wymiaru dla prawie każdego rodzaju uszkodzenia. 

Do izolacji akustycznej i termicznej zaleca się stosowanie urządzenia Innotec DB Killer.

AVP Flex.jpg
1393_AVP_Diamond_doos.jpg
1393_Anti-Vibration-Plates-Diamond.jpg
1392_AVP_Superflex_doos.jpg
1392_Anti-Vibration-Plates-Superflex.jpg
1391_AVP_Flex_doos.jpg
1390_Anti-Vibration-Plates.jpg
1391_AVP Flex.jpg
1394_AVP_Honeycomb_doos.jpg
1394_Anti-Vibration-Plates-Honey.jpg
ANTI VIBRATION PLATES: Info
bottom of page