top of page

CLEAN & SHINE TOWEL

Ultramiękkie wiskostatyczne husteczki impregnowane miodem

Clean & Shine Towels występują w czterech kolorach :
 

  • Żółty 04.1702.0555

  • Zielony 04.1702.0355

  • Niebieski 04.1702.0155

  • Czerwony 04.1702.0755

Clean-Shine-Towel-Tellow.jpg
CLEAN & SHINE TOWEL done: Product

Opis Produktu

Clean & Shine Towels to bardzo miękkie i trwałe ręczniki do intensywnego czyszczenia. Dzięki unikalnemu materiałowi o strukturze plastra miodu ręczniki te są idealne do szybkiego i skutecznego wchłaniania i zatrzymywania wilgoci i brudu. Efektem końcowym jest idealnie gładka powierzchnia bez śladów. 

 

Ręczniki Clean & Shine nie wykorzystują detergentów chemicznych i nie niszczą powierzchni. 

 

Dzięki ultra miękkiej strukturze włókien, ręczniki Clean & Shine są bezpieczne w użyciu na większości powierzchni, w tym na powierzchniach z płyt Perspex, chromu, tworzyw sztucznych i oczywiście malowanych. Ręczniki Clean & Shine są otoczone ultra miękkim gwintem, który zapobiega ich uszkodzeniu. 

 

Ręczniki Clean & Shine są idealne do stosowania w połączeniu z Innotec CS1 oraz do nakładania i wykańczania polerek Innotec

 

Ręczniki Clean & Shine są wykonane z materiału niepylącego i zapewniają nie pozostawiające smug rezultaty. Są trwałe i można je wielokrotnie prać w pralce. 

 

Opakowanie wielokrotnego zamykania zawierające 5 Clean & Shine Towels pozwala na utrzymanie ich w czystości i gotowości do natychmiastowego użycia. Jest to również doskonały produkt do sprzedaży detalicznej.

1806_CleanShineTowel_pack.jpg
Clean-Shine-Towel-Tellow.jpg
CleanShineTowel_Green.jpg
CleanShineTowel_Blue.jpg
CleanShineTowel_ Rood.jpg
CLEAN & SHINE TOWEL done: Info
bottom of page