top of page

CLEAR TRANSFER ADHESIVE

05.1330.6100

Taśma dwustronnie klejąca - grubość 0,13 mm

Clear Transfer Adhesive to przezroczysta, dwustronna taśma klejąca do szybkiego i czystego klejenia we wszystkich rodzajach zastosowań. Produkt jest odporny na promieniowanie UV i pokryty wyjątkowo mocnym klejem akrylowym. Clear Transfer Adhesive jest cienką warstwą taśmy, co sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowań, w których jest bardzo mało miejsca lub nie ma go wcale.

1460_ClearTransfer-Adhesive.jpg
CLEAR TRANSFER ADHESIVE: Products

Opis Produktu

Clear Transfer Adhesive to przezroczysta, dwustronna taśma klejąca do szybkiego i czystego klejenia we wszystkich rodzajach zastosowań. Produkt jest odporny na promieniowanie UV i pokryty wyjątkowo mocnym klejem akrylowym. Clear Transfer Adhesive jest cienką warstwą taśmy co sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowań, w których jest bardzo mało miejsca lub nie ma go wcale. 

 

To połączenie właściwości sprawia, że Clear Transfer Adhesive doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju zastosowań w meblarstwie, reklamie, wnętrzach, budownictwie i mobilności. Może to obejmować mocowanie przezroczystych i lekkich materiałów, takich jak displaye, plakaty, panele, ramy i zdjęcia. Ponadto, Clear Transfer Adhesive doskonale nadaje się do klejenia okładzin sufitowych i folii za panelami drzwiowymi. 

 

Dzięki wstępnie wyciętym krawędziom o wielkości 15 mm, Clear Transfer Adhesive jest zawsze gotowy do użycia w opisanych zastosowaniach.

1460_ClearTransfer-Adhesive.jpg
1460_ClearTransfer-Adhesive.jpg
CLEAR TRANSFER ADHESIVE: Info
bottom of page