top of page

COMPRESS TAPE

Taśma wygłuszająca

Compress Tape występuje w dwóch rodzajach szerokości :
 

  • 10 Milimetrów 05.0348.0000

  • 20 Milimetrów 05.0349.0000

1428_CompressTape_groep.jpg
COMPRESS TAPE: Product

Opis Produktu

Taśma kompresyjna to specjalnie opracowana taśma rozprężna służąca do mocowania grzechotek ogólnych oraz do usuwania wszelkiego rodzaju odgłosów gwizdania i wibracji, które często są spowodowane przez wiatr lub daną prędkość obrotową silnika. 

 

W dzisiejszych samochodach, ciężarówkach, łodziach, motocyklach itp. widzimy coraz więcej tworzyw sztucznych, które mogą powodować nieprzyjemne skrzypienie i piszczenie. Te nieprzyjemne odgłosy pojawiają się nie tylko w starszych samochodach w wyniku zużycia, ale niestety zdarzają się również w nowych samochodach. Gdy zamontowany jest alarm, urządzenie komunikacyjne lub nawigacyjne, często zdarza się, że część wnętrza trzeba rozebrać, a następnie złożyć z powrotem. Jest prawie niemożliwe, aby dwa plastikowe elementy pasowały do siebie tak jak pierwotnie. Co więcej, zamontowany sprzęt i kable, które do niego pasują, często mogą również powodować skrzypienie i piszczenie. Ze względu na swoją zdolność do rozszerzania się, Taśma Kompresyjna doskonale wypełnia przestrzeń pomiędzy elementami, które powodują piszczenie lub grzechotanie. 

 

Taśma Compress Tape jest impregnowana woskiem i jest doskonale wodoodporna. Dzięki temu produkt jest nie tylko wyjątkowo trwały, ale także zapobiega przenikaniu i gromadzeniu się wody pomiędzy dwoma częściami. Dzięki tej właściwości może być stosowana na zewnątrz samochodu, ciężarówki, łodzi, motocykla itp. (np. do tłumienia drgań). 

 

Problem panelu wibracyjnego na drzwiach może być również doskonale rozwiązany za pomocą taśmy kompresyjnej, bez jej niewidocznego wpływu na wilgoć w drzwiach. 

 

Taśma Compress Tape jest dostępna w dwóch poręcznych rozmiarach: 10 mm i 20 mm. Jest samoprzylepna z jednej strony, dzięki czemu można ją łatwo nakładać.

1429_CompressTape20.jpg
CompressTape_groep.jpg
1428_CompressTape10.jpg
COMPRESS TAPE: Info
bottom of page