top of page

CONSTRUCTION PRIMER -
Grunt Antykorozyjny

Construction Primer występuje w trzech kolorach :
 

  • Ceglasto-Czerwony 02.0400.0795
     

  • Biały 02.0400.0100
     

  • Szary 02.0400.0067
     

  • Antracytowy

ConstructionPrimer_RubyRed.jpg
CONSTRUCTION PRIMER done: Product

Opis Produktu

Construction Primer to jednoskładnikowy podkład opracowany specjalnie do prostego, ale profesjonalnego gruntowania różnych powierzchni. Construction Primer doskonale przylega do prawie wszystkich rodzajów powierzchni, takich jak metal, drewno i stare warstwy lakieru. 

 

Produkt ten doskonale nadaje się jako warstwa podkładowa dla całego systemu lakierniczego lub jako zabezpieczenie antykorozyjne np. części metalowych po naprawie lub budowie. Ponadto podkład budowlany jest również doskonałym produktem do szybkiego i skutecznego zapewnienia ochronnej warstwy podkładowej dla szlifowanych krawędzi lub boków. Ogromną dodatkową zaletą produktu jest to, że jest on wolny od metali ciężkich, takich jak ołów. 

 

Construction Primer jest idealny jako uniwersalny podkład do tworzenia ochronnej warstwy bazowej dla np. podpór i innych konstrukcji, które są spawane na zamówienie lub przykręcane. Ponadto produkt ten doskonale nadaje się jako wstępna warstwa ochronna przed najczęstszymi formami uszkodzeń mechanicznych. 

 

Produkt ma bardzo wysoką zawartość części stałych i doskonałą płynność. Ze względu na szybkie schnięcie podkład budowlany jest suchy pyłowo już po 5 minutach, a po 10 minutach można go szlifować. Naturalnie, produkt może być natryskiwany przy użyciu prawie każdego nowoczesnego systemu lakierniczego. 

 

Dzięki swojemu opakowaniu aerozolowemu Construction Primer jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Produkt jest wyposażony w specjalną dyszę, która daje wzór natrysku dokładnie taki sam jak stożek pistoletu natryskowego z górnym załadunkiem. Dysza jest regulowana, dzięki czemu produkt może być natryskiwany zarówno w poziomie jak i w pionie.

ConstructionPrimer_Wit.jpg
ConstructionPrimer_RubyRed.jpg
ConstructionPrimer_LightGrey.jpg
CONSTRUCTION PRIMER done: Info
bottom of page