top of page

CS1

Środek czyszcząco polerujący

CS1 występuje w dwóch pojemnościach :
 

  • 500 Mililitrów 04.3160.9999

  • 5 Litrów 04.3161.9999

CS1_500ml_print.jpg
CS1: Product

Opis Produktu

CS1 jest cieczą zaprojektowaną zgodnie z najnowszą technologią do czyszczenia i ochrony powierzchni. Preparat jest niezwykle skuteczny w szybkim czyszczeniu i polerowaniu większości gładkich powierzchni. CS1 zapewnia doskonały i równomierny połysk obrabianej powierzchni.

CS1 łączy w sobie dwa działania w jednym: czyszczenie i polerowanie gładkich powierzchni. Produkt jest niezwykle skuteczny w czyszczeniu i polerowaniu samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, skuterów, rowerów itp., które muszą być zwrócone do salonu po jeździe próbnej. CS1 z łatwością usuwa zabrudzenia, smary, plamy po wodzie, odciski palców i kurz nagromadzony na pojeździe. CS1 nie wykorzystuje silikonu do uzyskania lśniącego efektu, co czyni go idealnym do stosowania w warsztacie lakierniczym.

CS1 jest cienką cieczą, która zwiększa równomierność aplikacji dzięki zastosowaniu puszki z aerozolem. Gdy brud jest trudny do usunięcia, np. przez owady, zaleca się pozostawienie produktu na kilka chwil przed jego wytarciem.

CS1 musi być stosowany w połączeniu z Innotec Clean & Shine Towel. Ściereczka ta zapewnia pełne wykorzystanie pozytywnych właściwości produktu. Ręcznik Clean and Shine doskonale wchłania i zatrzymuje wilgoć i brud.

CS1 jest gotowy do użycia i nie wymaga rozcieńczania. Produkt jest dostarczany w przyjaznej dla użytkownika butelce 500 ml w sprayu i jest gotowy do natychmiastowego użycia. Dostępne jest również opakowanie zbiorcze o pojemności 5 l.

CS1-5L_print.jpg
CS1_500ml_print.jpg
CS1: Info
bottom of page