top of page

DB KILLER

05.3379.0000

Termiczna mata do izolacji temperatury i dzwięku

DB Killer to specjalna, termicznie wzmocniona i trudnopalna włóknina z warstwą trwałego, samoprzylepnego kleju termotopliwego. Jej unikalny skład, któremu produkt zawdzięcza swoje doskonałe właściwości dźwięko- i termoizolacyjne sprawia, że jest idealną warstwą izolacyjną do różnych zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, takich jak płyty podłogowe, komory silnika, sufity samochodowe, panele boczne itp. Ponadto DB Killer jest łatwy do cięcia i stosowania.

DB-Killer-6mm.jpg
DB KILLER: Product

Opis Produktu

DB Killer to specjalna, termicznie wzmocniona i trudnopalna włóknina z warstwą trwałego, samoprzylepnego kleju termotopliwego. Jej unikalny skład, któremu produkt zawdzięcza swoje doskonałe właściwości dźwięko i termoizolacyjne sprawia, że jest idealną warstwą izolacyjną do różnych zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych, takich jak płyty podłogowe, komory silnika, sufity samochodowe, panele boczne itp. Ponadto DB Killer jest łatwy do cięcia i stosowania. 

 

DB Killer jest bardzo elastyczny i dlatego dostosowuje się do wszystkich kątów i krzywizn. Ze względu na swoje właściwości ognioodporne DB Killer nadaje się również do różnych zastosowań w komorach silnika. 

 

W samochodach, DB Killer jest na przykład stosowany na płycie podłogowej, aby zmniejszyć rezonans zarówno silnika jak i powierzchni drogi. Zastosowanie DB Killer na płycie podłoża, przy panelach dachowych, panelach bocznych, a w szczególności w drzwiach, zapewnia znaczną izolację termiczną i dźwiękową, dzięki czemu wibracje, jak również wynikające z nich zanieczyszczenie hałasem są zredukowane do minimum. 

Typowym przemysłowym zastosowaniem DB Killer jest np. zastosowanie w obudowach głośników, sprężarek i komputerów. 

 

Ponieważ DB Killer jest dostępny w grubościach 6 mm, istnieje zatem odpowiednia forma lub wymiar dla prawie każdego zastosowania. Co więcej, płyty można łatwo przyciąć na wymiar za pomocą noża. Aby pochłaniać nieprzyjemne, a nawet szkodliwe wibracje, zaleca się stosowanie płyt antywibracyjnych Innotec.

DB-Killer-6mm.jpg
1451_DB-Killer-6mm.jpg
DB KILLER: Info
bottom of page