top of page

DOOR SEAL NOZZLE2
90.2917.9999

Końcówka docinana - motylek

Door Seal Nozzle 2 do uszczelniania drzwi jest uniwersalnym rozwiązaniem umożliwiającym odtworzenie lub odnowienie szwów drzwi OEM po lub w trakcie naprawy uszkodzeń. Dysza może być doskonale przycięta do odpowiedniego rozmiaru i dlatego nadaje się do każdego rodzaju płaskiego szwu (drzwi, drzwi przesuwne, pokrywa bagażnika itp.) Zaletą płynnych środków uszczelniających jest to, że doskonale uszczelniają szwy. W przeciwieństwie do taśmy uszczelniającej na rolce.

Door Seal Nozzle2.jpg
DOOR SEAL NOZZLE 2: Product

Opis Produktu

Unikalna dysza do uszczelniania drzwi jest uniwersalnym rozwiązaniem umożliwiającym odtworzenie lub odnowienie szwów drzwi OEM po lub w trakcie naprawy uszkodzeń. Dysza może być doskonale przycięta do odpowiedniego rozmiaru i dlatego nadaje się do każdego rodzaju płaskiego szwu (drzwi, drzwi przesuwne, pokrywa bagażnika itp.) Zaletą płynnych środków uszczelniających jest to, że doskonale uszczelniają szwy. W przeciwieństwie do taśmy uszczelniającej na rolce. .

Dysza uszczelniająca do drzwi jest dostępna w 2 wariantach: Standardowa dysza do uszczelniania drzwi (art. nr 90.2934) jest dyszą bez prowadnic i z płaską konstrukcją po obu stronach. Dysza do uszczelniania drzwi 2 (art. nr 90.2917) posiada regulowane prowadnice i jest płaska z jednej strony i okrągła z drugiej, aby umożliwić profesjonalne tworzenie najbardziej powszechnych konstrukcji.

1829_Door Seal Nozzle2.jpg
Door Seal Nozzle2.jpg
DOOR SEAL NOZZLE 2: Info
bottom of page