top of page

DUST - KEEPERS

Chusteczki polerskie impregnowane woskiem

Dust-Keepers występują w dwóch rodzajach opakowań :
 

  •  25 sztuk 04.1916.0480

  • 50 sztuk 04.1917.0480

1287_Dust Keepers.jpg
DUST - KEEPERS done: Product

Opis Produktu

Dust-Keepers to wyjątkowe ściereczki impregnowane bardzo lekkim woskiem, które szybko i bezpiecznie usuwają kurz i brud z prawie każdej gładkiej powierzchni. Odpylacze zatrzymują kurz tak, że nie uleci on do góry i nie spadnie gdzie indziej. 


Ściereczki do usuwania kurzu zostały specjalnie opracowane do gładkich powierzchni, takich jak lakiery, tworzywa sztuczne, części i akcesoria komputerowe, pianina, tablice rozdzielcze, itp. Dlatego doskonale nadają się do czyszczenia firm, szpitali, firm motoryzacyjnych, firm komputerowych, właścicieli sklepów, producentów i sprzedawców mebli, salonów samochodowych itp. 


W przypadku rozciągnięcia w kierunku wzdłużnym są one nieco statyczne. Właściwość ta zapewnia, że zatrzymują odbierany przez siebie kurz. Wosk, którym impregnowane są Pyłacze, zapewnia piękny, równomierny połysk. Dzięki połączeniu tych unikalnych właściwości nie ma potrzeby używania wody ani późniejszego wycierania; jest to bardzo szybka metoda! Dust-Keepers są lekko perfumowane i pozostawiają po sobie bardzo przyjemny zapach. 


Dust-Keepers są dostępne w opakowaniach po 25 i 50 sztuk. Poręczny, zamykany worek zapewnia, że ściereczki nie wyschną.

1287_Dust Keepers.jpg
1288_Dust Keepers.jpg
1286_Dust-Keepers fabric_print.jpg
DUST - KEEPERS done: Info
bottom of page