top of page

EASY CLEAN

UNIWERSALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY

Easy Clean występuje w trzech pojemnościach :
 

  • 1 Litr 04.1153.9999

  • 5 Litrów 04.1158.9999

  • 25 Litrów 04.1160.9999

EasyClean1L.jpg
EASY CLEAN done: Product

Opis Produktu

Easy Clean to profesjonalny środek czyszczący w płynie do stosowania na prawie wszystkich rodzajach powierzchni. Usuwa nikotynę, tłuszcz, brud, sól i silikon, jest również bardzo skuteczny w usuwaniu owadów. 


Ponieważ Easy Clean nie wpływa na powierzchnię, doskonale nadaje się jako środek do ogólnego czyszczenia. Dlatego też produkt może być używany bezpiecznie, ale bardzo skutecznie do czyszczenia delikatnych elementów, takich jak twarde i miękkie tworzywa sztuczne, lakier, aluminium, chrom i płótno. Idealnie nadaje się również do pokrywania materiałów takich jak tekstylia, guma, skóra, imitacje skóry i różne tworzywa sztuczne. 


Easy Clean jest cienką cieczą i dlatego bardzo łatwo nakłada się ją z butelki natryskowej lub zbiornika ciśnieniowego. Może być również dodawany jako środek czyszczący do myjki ciśnieniowej. W przypadku mocno zabrudzonych, niepomalowanych powierzchni jego skuteczność czyszczenia można zwiększyć za pomocą szczotki. Na powierzchniach malowanych ten sam efekt można osiągnąć za pomocą gąbki. W przypadku stosowania na zewnątrz obiekt może zostać spłukany myjką ciśnieniową lub parową już po kilku minutach pracy. Efekt czyszczenia jest optymalny po kilku minutach. 


Easy Clean jest gotowy do użycia i nie wymaga dalszego rozcieńczania. Ze względu na opakowanie w 1-litrowej butelce natryskowej Easy Clean jest bardzo przyjazny dla użytkownika i może być stosowany bezpośrednio. Oprócz poręcznej 1-litrowej butelki Easy Clean jest również dostępny w 5-litrowej i 25-litrowej puszce z wkładem. Produkt może być również stosowany za pomocą butelki w kształcie żarówki Innotec w połączeniu z wyzwalaczem 360° lub opryskiwaczem Innotec Multi.

EasyClean1L.jpg
1270_Easy_Clean_5L_print.jpg
1271_Easy Clean 25 liter.jpg
EASY CLEAN done: Info
bottom of page