top of page

EASY FIT SLEEVES

Rurki do izolowania połączeń

Easy Fit Sleeves są dostępne w rozmiarach :
 

  • 3 mm 80.0403.6100

  • 6 mm 80.0404.6100

  • 9 mm 80.0405.6100

 

zawsze w 5 opakowaniach jednostkowych.

1546_EFS 6 mm.jpg
EASY FIT SLEEVES: Product

Opis Produktu

Easy Fit Sleeves to specjalnie opracowane tulejki z tworzywa sztucznego do izolacji połączeń przewodów elektrycznych. Rękawy te posiadają rdzeń termoprzylepny. Oba topią się razem z pomocą przemysłowej suszarki dmuchawowej. W ten sposób tworzy się perfekcyjnie zaizolowane i wodoszczelne połączenie, a jednocześnie zapewnia się optymalne odciążenie.

Rękawy Easy Fit są doskonałą pomocą przy wbudowywaniu elementów elektrycznych do samochodów osobowych, ciężarowych, łodzi, motocykli, skrzynek rozdzielczych itp. Wiele z tych elementów jest montowanych w sposób przemyślany. Poza wnętrzem, wiele przewodów do tych elementów znajduje się na zewnątrz, gdzie są one narażone na wszelkiego rodzaju wpływy mechaniczne oraz na działanie wilgoci, brudu i soli. Rękawy Easy Fit Sleeves są profesjonalnym sposobem łączenia i optymalnego zabezpieczenia tych przewodów przed powyższymi wpływami, aby zapobiec usterkom lub, co poważniejsze, zwarciom.

Ponieważ rękawy Easy Fit wykonane są z mocnego i bardzo grubego tworzywa sztucznego, zapewniają one połączenie elektryczne niezwykle trwałą ochronę. Ponadto produkt jest przezroczysty, dzięki czemu połączenie elektryczne jest widoczne podczas montażu. Rękawy Easy Fit mogą być również stosowane do połączeń o dużej różnicy w średnicy.

Rękawy Easy Fit są dostępne w rozmiarach 3 mm, 6 mm i 9 mm, zawsze w 5 opakowaniach jednostkowych.

1547_EFS 9 mm.jpg
1545_EFS 3 mm.jpg
1546_EFS 6 mm.jpg
EASY FIT SLEEVES: Info
bottom of page