top of page

EASY POLISH NEW FORMULA

Mleczko polerskie

Easy Polish występuje w dwóch rodzajach pojemności :
 

  • 500 Mililitrów 04.3154.9999

  • 5 Litrów 04.3157.9999

1323_Easy Polish 500ml_print.jpg
EASY POLISH NEW FORMULA done: Product

Opis Produktu

Easy Polish to unikalne mleczko polerskie do prawie każdego rodzaju nowoczesnego lakieru. Dzięki swojemu specjalnemu składowi Easy Polish zapewnia szybkie i skuteczne czyszczenie i ochronę lakieru. Oznacza to, że 50% składników jest czyszczących, a pozostałe 50% chroniących

 

Ta właściwość nie tylko nadaje Easy Polish doskonały połysk i warstwę ochronną, ale także doskonale nadaje się do naprawy lakierów o lekkim utlenianiu. 

 

Dużą zaletą Easy Polish jest to, że nie pozostawia białych śladów ani resztek kredy na nielakierowanych elementach z tworzyw sztucznych lub gumy. Easy Polish daje również doskonałe rezultaty na trudnych kolorach, takich jak czarny i niebieski, bez efektu zmętnienia. 

 

Easy Polish czyści i chroni w jednym zabiegu, nie wymagając przy tym dużo energii. Preparat można łatwo nakładać i polerować ręcznie (za pomocą chusteczki Innotec Multiwipe lub Spot Handpad). Ponadto, produkt jest bardzo łatwy w użyciu z urządzeniem polerującym (lepsze rezultaty osiągniemy stosując pastę do polerowania Body Shop na wełnie Innotec Spot Pad lub piance Spot Pad w połączeniu z podkładem Innotec Spot Pad Support). 

 

Dzięki swojemu opakowaniu w bardzo poręcznej butelce 500 ml, Easy Polish jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. 

Produkt dostępny jest również w ekonomicznych 5-litrowych puszkach.

1324_EasyPolish_5L.jpg
1323_Easy Polish 500ml_print.jpg
EASY POLISH NEW FORMULA done: Info
bottom of page