top of page

FINISH RESIN

07.0076.9999

Finish Resin jest częścią systemu naprawczego szyby przedniej Innotec. Ta żywica do wykańczania została opracowana specjalnie w celu ochrony powierzchni naprawy przed wycieraczkami i wpływem pogody.!

1481_FinishResin_flesje_print.jpg
FINISH RESIN: Produkty

Opis Produktu

Finish Resin jest częścią systemu naprawczego szyby przedniej Innotec. Ta żywica do wykańczania została opracowana specjalnie w celu ochrony powierzchni naprawy przed wycieraczkami i wpływem pogody.

Ze względu na swój unikalny skład Finish Resin jest doskonałą żywicą wykończeniową. Produkt ten jest bardzo wytrzymały i oferuje doskonałą przyczepność. Dodatkowo do żywicy wykończeniowej dodano środek zagęszczający, nadający jej wyższą lepkość, dzięki czemu może ona uszczelniać uszkodzenia do 3 mm.

Żywica finish jest pakowana w specjalną butelkę z bardzo dokładnym mechanizmem dozowania. Ponadto zawartość jest przystosowana do wielokrotnych napraw, dzięki czemu za każdym razem produkt jest świeży i w najlepszym wydaniu.
Wewnątrz opakowania znajduje się folia odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu żywica naprawcza zachowuje swoją wysoką jakość przez długi czas.

1481_FinishResin_print.jpg
1481_FinishResin_flesje_print.jpg
FINISH RESIN: Info
bottom of page