top of page

FRAME FINISH
Czarna Farba z połyskiem - RAL9011

02.3131.0100

Frame Finish to specjalnie opracowana oryginalna powłoka z połyskiem OEM wykonana z żywicy alkidowej, dzięki czemu jest bardzo odporna na uderzenia i odpryski oraz wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale nadaje się do lakierowania elementów karoserii natryskiwanych fabrycznie w kolorach RAL 9011.

1189_FrameFinish.jpg
FRAME FINISH done: Product

Opis Produktu

Frame Finish to specjalnie opracowana oryginalna powłoka z połyskiem OEM wykonana z żywicy alkidowej, dzięki czemu jest bardzo odporna na uderzenia i odpryski oraz wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale nadaje się do natryskiwania elementów karoserii natryskiwanych fabrycznie w kolorach RAL 9011. 

 

Frame Finish łączy w sobie profesjonalną ochronę z oryginalnym wykończeniem OEM. 

 

Frame Finish oferuje doskonałą przyczepność do starych warstw lakieru i podkładów, dzięki czemu produkt nadaje się doskonale do natryskiwania lub renowacji podwozi, pojazdów, ciężarówek, przyczep, części karoserii, maszyn rolniczych, kontenerów, konstrukcji stalowych, ogrodzeń, maszyn itp. Frame Finish może być również stosowany do natryskiwania elementów wykonanych na zamówienie, takich jak podpory i inne modyfikacje nadwozia. 

 

Frame Finish oferuje doskonałą powłokę i dzięki szybkiemu schnięciu jest sucha już po 15 minutach

 

Dzięki swojemu opakowaniu aerozolowemu Frame Finish jest niezwykle przyjazna dla użytkownika i łatwa w aplikacji. Unikalna kombinacja zaworu i dyszy rywalizuje z jakością pistoletu natryskowego pod względem wydajności i wzoru natrysku.

1189_FrameFinish.jpg
1189_FrameFinish.jpg
FRAME FINISH done: Info
bottom of page