top of page

FUEL SYSTEM CLEANER

04.0148.9999

Preparat do usuwania nagaru z węgla, sadzy, żywic - systemy silnikowe

Fuel System Cleaner to doskonały środek czyszczący do części układu paliwowego. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak osady węgla i smaru, żywice, gumy, utlenianie itp. na częściach takich jak zawory, siłowniki, zawory EGR, wtryskiwacze, jałowy silnik krokowy, zawory dławiące, masomierze powietrza itp.

1316_FS Cleaner.jpg
FUEL SYSTEM CLEANER: Produkty

Opis Produktu

Fuel System Cleaner to doskonały środek czyszczący do części układu paliwowego. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak osady węgla i smaru, żywicy, gumy, utlenianie itp. na częściach takich jak zawory, siłowniki, zawory EGR, wtryskiwacze, jałowy silnik krokowy, zawory dławiące, masomierze powietrza itp.

Dzięki unikalnemu składowi, Fuel System Cleaner doskonale nadaje się do czyszczenia prawie wszystkich nowoczesnych układów paliwowych pojazdów takich jak samochody osobowe, motocykle, ciężarówki, motorowery, ciągniki, itp. Może być również bezpiecznie stosowany do układów paliwowych, które są wyposażone w katalizator. Produkt może być również stosowany do maszyn takich jak kosiarki, generatory, piły łańcuchowe, itp.

Ze względu na swój skład, Fuel System Cleaner nadaje się również do gruntownego czyszczenia zewnętrznych części układu paliwowego, nawet jeśli są one wykonane z tworzywa sztucznego.
Oczywiście środek Fuel System Cleaner może być również stosowany do starszych systemów, takich jak gaźniki, mechaniczne systemy wtryskowe itp. Po oczyszczeniu, silnik będzie pracował lepiej, bardziej regularnie i ekonomicznie, ponieważ wszystkie poszczególne części układu paliwowego pracują optymalnie.

Opakowanie aerozolowe sprawia, że Fuel System Cleaner jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w zastosowaniu. Dzięki specjalnej nietłukącej się dyszy z małą rurką, produkt jest łatwy do zastosowania w najmniej dostępnych częściach układu paliwowego. Dysza umożliwia również stosowanie puszki z aerozolem we wszystkich pozycjach.

1316_FS Cleaner.jpg
1316_FS Cleaner.jpg
FUEL SYSTEM CLEANER: Info
bottom of page