top of page

GASKET REMOVERS

04.2120.0100

Środek to usuwania powłok

Gasket Removers jest niezwykle skutecznym sposobem usuwania pozostałości uszczelek, sadzy lub osadów węglowych, powłok i klejów.

1355_Gasket Remover.jpg
GASKET REMOVERS: Product

Opis Produktu

Zmywacz do uszczelek jest niezwykle skutecznym sposobem usuwania pozostałości uszczelek, sadzy lub osadów węglowych, powłok i klejów.

Produkt doskonale nadaje się do usuwania pozostałości po wszystkich rodzajach standardowych i niestandardowych uszczelek, które znajdują się w obudowie termostatu, kolektorze dolotowym, misce olejowej lub przekładni. Albo nawet pokrywy dynamo, zapłonu czy sprzęgła.

Ponieważ w ten sposób można doskonale usunąć stare resztki, nie ma ryzyka ich uszkodzenia podczas mechanicznego usuwania, na przykład przy pomocy śrubokręta.

Produkt ten jest również idealny do usuwania osadów węglowych z zaworów i tłoków. Ponadto doskonale nadaje się do usuwania powłok, np. przed spawaniem lub gwintowaniem.

Środek do usuwania uszczelek jest bardzo skuteczny, ale nie zawiera substancji żrących. Dzięki żelowej formie dobrze przylega do powierzchni, gdzie może mieć optymalny efekt. Pozostałości spłukują się w wodzie.

Dzięki aerozolowemu opakowaniu Zmywacz do Uszczelek jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji.

1355_Gasket Remover.jpg
1355_Gasket Remover.jpg
GASKET REMOVERS: Info
bottom of page