top of page

GLASS TOWEL

04.1704.0155

Ręczniki do szyb

Glass Towel to wysokiej jakości, bardzo miękkie, mocne i niepylące ściereczki z mikrofibry o długiej żywotności. Dzięki unikalnej strukturze i dużej gęstości, ściereczka ta wchłania dużą ilość wilgoci i brudu, pozostawiając powierzchnię bez smug.

1859_GlassTowel-2.jpg
GLASS TOWEL: Product

Opis Produktu

Glass Towel to wysokiej jakości, bardzo miękkie, mocne i niepylące ściereczki z mikrofibry o długiej żywotności. Dzięki swojej unikalnej strukturze i dużej gęstości ściereczka ta wchłania dużą ilość wilgoci i brudu, pozostawiając powierzchnię bez smug.

Glass Towel są bezpieczne w użyciu na różnych powierzchniach, szczególnie na gładkich i malowanych. Ręczniki te wypełnione są ultra-miękkim obszyciem, który zapobiega ich uszkodzeniu.

W połączeniu z preparatem Foam Glass Clean Plus ręczniki to idealne ściereczki do celowego, szybkiego i łatwego czyszczenia szkła, szkła barwionego, luster i innych gładkich powierzchni, bez ryzyka uszkodzenia i z efektem bez smug.

Ze względu na rozmiar ściereczki można czyścić więcej powierzchni lub większe powierzchnie niż np. przy użyciu papieru. Ponadto, ręczniki do szkła mają długą żywotność, ponieważ można je czyścić w pralce wielokrotnie.

Opakowanie wielokrotnego zamykania zawierające 5 ręczników, co umożliwia utrzymanie ich w czystości i gotowości do natychmiastowego użycia. Jest to również doskonały produkt do sprzedaży detalicznej.

1859_GlassTowel-2.jpg
1859_GlassTowel.jpg
GLASS TOWEL: Info
bottom of page