top of page

GRAFFITI REMOVER

04.0200.9999

Środek do usuwania Graffiti

Graffiti Remover dokładnie usuwa graffiti z większości powierzchni, nie powodując ich uszkodzenia. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny, przeznaczony do stosowania na frontach sklepowych, witrynach sklepowych, pociągach, drzwiach wejściowych, meblach ulicznych, znakach drogowych, ścianach, itp. Ponadto skład produktu (wolny od chlorku metylenu!) sprawia, że jest on niezwykle skuteczny.

1750_1Graffiti Remover 500ml_print.jpg
GRAFFITI REMOVER done: Product

Poznaj nas bliżej

Zmywacz do graffiti dokładnie usuwa graffiti z większości powierzchni, nie powodując ich uszkodzenia. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny, przeznaczony do stosowania na frontach sklepowych, witrynach sklepowych, pociągach, drzwiach wejściowych, meblach ulicznych, znakach drogowych, ścianach, itp. Ponadto skład produktu (wolny od chlorku metylenu!) sprawia, że jest on niezwykle skuteczny. 

 

Graffiti Remover i Graffiti Sup Clean to unikalny zestaw produktów opracowanych specjalnie do szybkiego i skutecznego usuwania graffiti. 

 

Graffiti Sup Clean został opracowany specjalnie w celu neutralizacji preparatu Innotec Graffiti Remover. Podczas aplikacji następuje reakcja chemiczna, która przekształca brud w ciecz ulegającą rozkładowi bakteryjnemu. 

 

Graffiti Remover i Graffiti Sup Clean są gotowe do użycia i nie wymagają rozcieńczania. Dzięki opakowaniu w butelkę z aerozolem o pojemności 500 ml Zmywacz do Graffiti i Graffiti Sup Clean są bardzo przyjazne dla użytkownika i mogą być stosowane natychmiast.

1750_1Graffiti Remover 500ml_print.jpg
1750_2Graffiti_Remover_SupClean_groep_pr
GRAFFITI REMOVER done: Info
bottom of page