top of page

GRAFFITI SUP CLEAN

04.1140.9999

Środek do usuwania Graffiti

Graffiti Sup Clean został opracowany specjalnie w celu neutralizacji Innotec Graffiti Remover. Podczas aplikacji zachodzi reakcja chemiczna, która przekształca brud w ciecz ulegającą degradacji bakteryjnej.

1751_1GraffitiSupClean_print.jpg
GRAFFITI SUP CLEAN done: Product

Opis Produktu

Graffiti Sup Clean został opracowany specjalnie w celu neutralizacji Innotec Graffiti Remover. Podczas aplikacji następuje reakcja chemiczna, która przekształca brud w ciecz ulegającą degradacji bakteryjnej. 


Graffiti Sup Clean i Graffiti Remover to unikalny zestaw produktów opracowanych specjalnie do szybkiego i skutecznego usuwania graffiti. 


Zmywacz do graffiti dokładnie usuwa graffiti z większości powierzchni, nie powodując ich uszkodzenia. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny, przeznaczony do czyszczenia frontów sklepowych, witryn sklepowych, pociągów, drzwi wejściowych, mebli ulicznych, znaków drogowych, ścian, itp. Ponadto skład produktu (wolny od chlorku metylenu!) sprawia, że jest on niezwykle skuteczny. 


Graffiti Remover i Graffiti Sup Clean są gotowe do użycia i nie wymagają rozcieńczania. Dzięki opakowaniu w butelkę z aerozolem o pojemności 500 ml zmywacz do graffiti i Graffiti Sup Clean są bardzo przyjazne dla użytkownika i mogą być stosowane natychmiast. 

1751_2Graffiti_Remover_SupClean_groep.jp
1751_1GraffitiSupClean_print.jpg
GRAFFITI SUP CLEAN done: Info
bottom of page