top of page

HIGH TEF OIL

Smar na bazie teflonu

High-Tef Oil występuje w dwóch puszkach o wielkości :
 

  • 500 Mililitrów 03.1176.9999

  • 75 Mililitrów 03.1177.9999

1201_High-Tef-Oil_500ml.jpg
HIGH TEF OIL done: Produkty

Opis Produktu

High-Tef Oil to wysokiej jakości olej smarowy na bazie PTFE, który zapewnia wyjątkowo dobre smarowanie pod wysokim ciśnieniem i w szerokim zakresie temperatur od -50°C do +250°C

 

PTFE pozostaje nienaruszona w temperaturze rozkładu oleju, dzięki czemu zachowuje doskonałe smarowanie. Ponieważ wilgoć jest przez to odpychana i ponieważ High-Tef Oil zawiera składniki odporne na korozję, produkt ten szczególnie dobrze nadaje się do obróbki trudno dostępnych miejsc, w których może gromadzić się wilgoć. 

 

Ze względu na niski opór tarcia i dużą siłę penetracji produkt ten jest idealny do stosowania jako ogólny środek smarny do ograniczników drzwi, zawiasów, mechanizmów wycieraczek, prowadnic okien i innych punktów smarowania. Dodatkowo jest doskonałym przezroczystym środkiem smarnym do miejsc, w których smar mógłby prowadzić do gromadzenia się brudu.

 

Ze względu na to, że nie można go zmyć wodą, doskonale nadaje się również do wielu części ruchomych narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Zastosowany podczas demontażu ułatwia demontaż zatartych części. 

 

W opakowaniu aerozolowym High-Tef Oil jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Specjalna nietłukąca się dysza i rurka dołączona do produktu sprawiają, że bardzo łatwo można go stosować w trudno dostępnych miejscach. Dzięki tej dyszy rozpylacz może być używany we wszystkich pozycjach. 

 

Dla łatwości użycia, na przykład jako środek smarny w drodze lub do sprzedaży detalicznej, High-Tef Oil jest również dostępny w puszkach 75 ml.

1201_High-Tef-Oil_500ml.jpg
1202_High-TefOil_75ml.jpg
HIGH TEF OIL done: Info
bottom of page