top of page

INNO - CLEANERS

Inno-Cleaners występuje w trzech rodzajach opakowaniach :
 

  • 1 Sztuka 04.1701.0320

  • 5 Sztuk 04.1700.0320

  • 10 Sztuk 04.1699.0320

1295_Inno-Cleaners_10.jpg
INNO - CLEANERS done: Produkty

Opis Produktu

Inno-Cleaners to bardzo mocne, trwałe ściereczki do czyszczenia z mikrofibry. Dzięki ich unikalnej strukturze są w stanie usunąć prawie każdy rodzaj zabrudzeń bez użycia chemicznych środków czyszczących i bez uszkadzania powierzchni. 


Inno-Cleaners są bezpieczne w użyciu na większości powierzchni takich jak: szkło (lustro), pleksiglas, chrom, tworzywa sztuczne i oczywiście powierzchnie lakierowane. 


Ich działanie czyszczące można dodatkowo zwiększyć w połączeniu z pianką czyszczącą Multi Clean, a ściereczki nadają się szczególnie do usuwania np. owadów z przodu pojazdu. Szczególnie w przypadku części lakierowanych, ta kombinacja Inno-Cleaners z Multi Clean daje doskonałe rezultaty bez ryzyka uszkodzenia przez materiały ścierne. Ponadto, Inno-Cleaners są idealne do stosowania w połączeniu z Easy Clean lub Innoplast Cleaner


Inno-Cleaners nie wydzielają puchu. Dają one efekt bez smug i mają długą żywotność, ponieważ można je czyścić wielokrotnie w pralce. 


Ze względu na różne rodzaje opakowań (na 1, na 5 i na 10) produkt ten jest idealny do stosowania w warsztacie lub w pralce. Jest to również doskonały produkt do sprzedaży detalicznej. 

1295_Inno-Cleaners_10.jpg
1297_Inno-Cleaners_1.jpg
1296_Inno-Cleaners_5.jpg
INNO - CLEANERS done: Info
bottom of page