top of page

INNO - LOCK-
Klej do śrub (żel)

Inno-Lock występuje w trzech odmianach charakteryzujących się siłą klejenia

  • Niebieski - Medium 01.0604
     

  • Czerwony - Strong 01.0605
     

  • Zielony - Extra Strong 01.0606

INNO - LOCK done: Produkty

Opis Produktu

Inno-Lock to anaerobowy klej na gwinty opracowany zgodnie z najnowszą technologią w tej dziedzinie i dostarczany w trzech różnych wersjach: Średniej, Silnej i Ekstra Silnej.

Inno-Lock Strong to mocny środek blokujący do zastosowań ogólnych.

Inno-Lock bardzo dobrze nadaje się do blokowania gwintów śrubowych, umożliwiając ich późniejszy demontaż, ale również bardzo dobrze nadaje się do zapewnienia trwałego zabezpieczenia dla śrub i gwintów o dużej średnicy i skoku. Ponadto, Inno-Lock może być doskonale stosowany do blokowania tarcz hamulcowych, zacisków, wałów napędowych i ramion nośnych.

Inno-Lock oferuje niezawodne połączenie bez użycia podkładów i/lub aktywatorów i może być stosowany do metali żelaznych i nieżelaznych, zarówno ocynkowanych jak i nieobrobionych.

Inno-Lock zapobiega poluzowywaniu się części na skutek wibracji i tym samym często sprawia, że podkładki i nakrętki zabezpieczające są zbędne. Kolejną zaletą produktu jest to, że uszczelnia on i pomaga zapobiegać korozji.

Inno-Lock jest dostarczany w trzech różnych wersjach, z których każda ma swój własny obszar zastosowania i jest wyraźnie rozpoznawalna po kolorze etykiety.

Inno-Lock Medium (niebieski)
Do średnio mocnego blokowania gwintów. Stosowane zamiast nakrętek samozabezpieczających. Odporne na uderzenia i wibracje dla gwintów o grubości do 6 mm. Łatwy demontaż (przeważający moment obrotowy: 13-22 Nm).

Inno-Lock Strong (Czerwony)
Do silnego blokowania gwintów o średnicy od 6 do 10 mm. Demontaż jest możliwy, ale wymaga pewnego wysiłku (przeważający moment obrotowy: 22-33 Nm).

Inno-Lock Extra Strong (Zielony)
Do bardzo mocnego blokowania łożysk i gwintów śrubowych o średnicy większej niż 10 mm. Demontaż jest trudny (dominujący moment obrotowy: 23-40 Nm).

W swoim unikalnym, niekapiącym - produkt w formie żelu, opakowaniu Inno-Lock jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Produkt jest doskonale zamknięty w butelce, co zapobiega jego zanieczyszczeniu, dzięki czemu jakość pozostaje optymalna. Dzięki butelce z pompką produkt może być dozowany i aplikowany niezwykle dokładnie. Ponadto, odpowiednia płynność produktu ułatwia aplikację Inno-Lock lokalnie bez zakłócania działania kapilarnego.

1515_Inno-LockStarterSet_print.jpg
967_Inno-LockStrong_print.jpg
965_Inno-Lock_Blauw.jpg
966_Inno-Lock_Extra-Strong.jpg
967_Inno-Lock_Rood.jpg
INNO - LOCK done: Info
bottom of page