top of page

INNOPLAST CLEANER

Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych

Innoplast Cleaner występuje w dwóch pojemnościach :
 

  • 500 Mililitrów 04.1155.6135

  • 5 Litrów 04.1157.6135

1358_Innoplast_Cleaner_500ml.jpg
INNOPLAST CLEANER: Product

Opis Produktu

Innoplast Cleaner to specjalnie opracowany płynny środek czyszczący do prawie wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych. Ze względu na swój unikalny skład, produkt ten usuwa uporczywe zanieczyszczenia, takie jak pozostałe środki polerskie, czyszcząc głęboko aż do porów. Ponadto Innoplast Cleaner bardzo skutecznie i bezpiecznie eliminuje nikotynę, tłuszcz i brud z tworzyw sztucznych zarówno w zastosowaniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Po oczyszczeniu powierzchnia poddana działaniu Innoplast Cleaner ponownie odzyska swój pierwotny wygląd.

Innoplast Cleaner jest idealnym, profesjonalnym środkiem czyszczącym do usuwania uporczywych zabrudzeń plastikowych zderzaków, listew ochronnych i dekoracyjnych, płócien, drzwi, ram, nóg stołów/krzeseł itp.

Innoplast Cleaner można nakładać za pomocą wilgotnego środka Inno-Cleaner lub natryskiwać bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. W przypadku powierzchni strukturalnych, użycie długowłosej szczotki opracowanej specjalnie do tego celu Szczotka do Skóry) może przyczynić się do głębszego oczyszczenia. Zaleca się użycie Innoplast Protector w celu ponownego zabezpieczenia czyszczonej powierzchni.

Innoplast Cleaner jest gotowy do użycia i nie wymaga rozcieńczania. Produkt jest dostarczany w przyjaznej dla użytkownika butelce 500 ml w sprayu i jest gotowy do natychmiastowego użycia.

1358_Innoplast_Cleaner_500ml.jpg
1359_InnoplastCleaner_5L.jpg
INNOPLAST CLEANER: Info
bottom of page