top of page

LINEN TAPE

Taśma lniana

Taśma lniana  jest dostępna w szerokościach: 
 

  • 19 Milimetrów 05.2330.0000

  • 40 Milimetrów 05.2331.0000

1918_LinenTape-19mm.jpg
LINEN TAPE: Product

Poznaj nas bliżej

Taśma lniana jest specjalnie opracowaną, samoprzylepną taśmą tekstylną do oryginalnego owijania kabli OEM. Taśma lniana składa się z tkanego tworzywa sztucznego z lekko wulkanizowaną warstwą kleju, dzięki czemu jest miękka, mocna i odporna na wodę.

Elementy elektryczne i kable wszelkiego rodzaju są często montowane w samochodach osobowych, ciężarowych, łodziach, motocyklach itp. W wyniku wibracji te kable i elementy elektryczne często powodują nieprzyjemne odgłosy. Taśma płócienna jest izolatorem akustycznym i redukuje te drgania.

Dlatego też Linen Tape jest doskonałym produktem do komponowania i zabezpieczania kabli, połączeń gniazdek i splotów przewodów, a tym samym zapobiegania irytującym grzechotkom i wibracjom.

Ponadto produkt ten doskonale nadaje się do zapobiegania rozdarciom okablowania na ostrych częściach, często spotykanych w miejscach, gdzie znajdują się przewody.

Taśma płócienna posiada warstwę kleju oferującą ograniczoną przyczepność początkową, dzięki czemu produkt można czysto obrobić i nie przywiera zbyt szybko do otaczających go powierzchni. Produkt zacznie przylegać dopiero po naciśnięciu. Ze względu na swój lekko wulkanizujący efekt taśma nie poluzuje się pod wpływem ciepła.

Taśma płócienna jest dostępna w szerokościach 19 i 40 mm. Oznacza to, że można ją stosować od razu do większości zastosowań.

1919_LinenTape-40mm.jpg
1918_LinenTape-19mm.jpg
LinenTape.jpg
LINEN TAPE: Info
bottom of page