top of page

MULTIFLEX COATING SPRAY -
Baranek natryskowy w sprayu

Multiflex Coating Spray występuje w dwóch kolorach :
 

  • Czarnym 500 ml 02.1131.5000
     

  • Szarym 500 ml 02.1129.5070

1176_MFCSpray_Grijs.jpg
MULTIFLEX COATING SPRAY done: Product

Opis Produktu

Multiflex Coating Spray to całkowicie bez PCV warstwa ochrona przed kamykami, żwirem itp. która zapewnia doskonałą powłokę antykorozyjną i ma doskonałe właściwości tłumienia dźwięków. Struktury OEM mogą być doskonale imitowane. 

 

Multiflex Coating Spray nie zawiera izocyjanianów i zachowuje swoją elastyczność przez cały czas. Produkt jest również całkowicie wolny od PCV, dzięki czemu po wyschnięciu jest niezwykle łatwy do szlifowania.


Multiflex Coating Spray oferuje doskonałą przyczepność do gołego metalu i metalu zagruntowanego. Niezwykle szybko schnie i po 10 minutach Mutliflex Coating Spray może być natryskiwany metodą "mokro na mokro" przy użyciu prawie każdego rodzaju systemu lakierniczego na bazie rozpuszczalników. W przypadku stosowania farb na bazie wody, Multiflex Coating Spray musi być całkowicie utwardzony. 

 

Multiflex Coating Spray można stosować do napraw pojazdów oraz do przywracania oryginalnej, fabrycznej powłoki. Na pojazdach te powłoki są nakładane na progi, nadkola i inne części karoserii. 

Inną ważną właściwością produktu jest jego odporność na działanie rozpuszczalników po całkowitym utwardzeniu. 

 

Dzięki opakowaniu aerozolowemu Mutliflex Coating Spray jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji.

1176_MFCSpray_Grijs.jpg
1175_MFC_Spray_zwart.jpg
MULTIFLEX COATING SPRAY done: Info
bottom of page