top of page

MULTIFLEX HS PLUS -
Baranek natryskowy

Powłoka Multiflex HS Plus występuje w trzech kolorach :
 

  • Biały ( UV Plus ) 02.1430
     

  • Czarny 1L 02.1431
     

  • Szary 1L 02.1429

1178_Multiflex Coating HS Plus_Zwart-Pis
MULTIFLEX HS PLUS done: Product

Opis Produktu

Powłoka Multiflex HS Plus jest wysoce elastycznym zabezpieczeniem przed kamykami i pyłami o doskonałych właściwościach antykorozyjnych i tłumiących dźwięki. Ze względu na łatwość użycia, oryginalna struktura może być doskonale naśladowana. 

 

Powłoka Multiflex Coating HS Plus nie zawiera izocyjanianów i przez cały czas zachowuje swoją elastyczność. Produkt oferuje doskonałą przyczepność do gołego metalu i metalu zagruntowanego. Niezwykle szybko schnie i po całkowitym utwardzeniu może być natryskiwany prawie każdym rodzajem nowoczesnego systemu lakierniczego. 

 

Multiflex Coating HS Plus może być stosowany do napraw pojazdów oraz do przywracania oryginalnej powłoki fabrycznej. Na pojazdach te powłoki są nakładane na parapety, nadkola i inne części karoserii. 

Inną ważną właściwością produktu jest jego odporność na działanie rozpuszczalników po całkowitym utwardzeniu. 

 

Ekonomiczne opakowanie o pojemności 1 litra sprawia, że powłoka Multiflex Coating HS Plus doskonale nadaje się do natryskiwania za pomocą pistoletu ciśnieniowego lub pistoletu ciśnieniowego Basic. Szeroki zakres ustawień dostępnych w tych pistoletach pozwala na natryskiwanie warstw o dowolnej grubości i kopiowanie wielu różnych struktur.

1824_MultiflexCoatingHS_UVPlus_Wit.jpg
1179_Multiflex Coating HS Plus_Grijs.jpg
1178_Multiflex Coating HS Plus_Zwart-Pis
1179_MFC_HS_Plus-grijs-Pistool.jpg
1178_Multiflex Coating HS Plus_Zwart.jpg
MULTIFLEX HS PLUS done: Info
bottom of page