top of page

NANOSPONGE

04.1709.0100

Gąbka do czyszczenia

Dzięki swojemu unikalnemu składowi i strukturze, ta specjalna nanogąbka doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju gładkich powierzchni. Może być używana w połączeniu z produktami czyszczącymi Innotec (chemicznymi). Idealna również do czyszczenia elementów PCV i wszelkiego rodzaju akcesoriów w basenach i wokół nich. Nigdy nie używaj tej nanogąbki i na powierzchniach podatnych na zarysowania (np. lakier samochodowy)!

1360_Nanosponge.jpg
NANOSPONGE done: Produkty

Opis Produktu

Dzięki swojemu unikalnemu składowi i strukturze, ta specjalna nanogąbka doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju gładkich powierzchni. Może być używana w połączeniu z produktami czyszczącymi Innotec (chemicznymi). Idealna również do czyszczenia elementów PCV i wszelkiego rodzaju akcesoriów w basenach i wokół nich. Nigdy nie używaj tej nanogąbki na powierzchniach podatnych na zarysowania (np. lakier samochodowy)! 


W połączeniu z chemicznymi środkami czyszczącymi, takimi jak Innotec Innoplast Cleaner, Easy Clean, Multi Clean itp. siła czyszcząca wzrośnie zarówno na powierzchniach gładkich jak i strukturalnych, w wyniku czego czyszczenie będzie wymagało mniej wysiłku. 


Innotec Nanogąbka jest idealny do stosowania w i wokół basenów, domów, pojazdów, a w połączeniu ze środkiem Innotec Leather Cleaner nadaje się również doskonale do czyszczenia powierzchni skórzanych (zawsze należy wcześniej sprawdzić!).

1360_Nanosponge-2st.jpg
1360_Nanosponge.jpg
NANOSPONGE done: Info
bottom of page