top of page

POWER CLEAN

Zmywacz

Power Clean występuje w dwóch rodzajach pojemności :
 

  • 500 Mililitrów 04.0169.9999

  • 750 Mililitrów 04.0179.9999

Karta Charakterystyki
1247_PowerClean_500ml.jpg
POWER CLEAN done: Product

Opis Produktu

Power Clean to bezpieczny i szybko działający środek czyszczący do prawie wszystkich zabrudzonych części i powierzchni metalowych. Produkt ten usuwa pył hamulcowy, smołę, nalot, tłuszcz i różne rodzaje wosków. 

 

Power Clean jest bezpieczny w użyciu podczas czyszczenia elektronicznych układów hamulcowych i ABS. Ponieważ Power Clean nie wpływa na powierzchnię, doskonale nadaje się również do usuwania plam smolistych i tłustych lub olejowych z karoserii. 

 

Power Clean całkowicie odparowuje, nie pozostawiając żadnych pozostałości. Kolejną dużą zaletą produktu jest to, że nie ma niebezpieczeństwa wybielenia części aluminiowych, jak to ma miejsce w przypadku większości środków do czyszczenia hamulców. Oznacza to, że Power Clean może być również stosowany do czyszczenia sprzęgła i części silnika. Produkt wychodzi z puszki aerozolowej w bardzo silnym sprayu, dzięki czemu trudno dostępne części są bardzo łatwe do czyszczenia. 

 

Dzięki opakowaniu aerozolowemu Power Clean jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Specjalna nietłukąca się dysza i rurka dołączona do produktu sprawiają, że jest on bardzo łatwy do aplikacji w trudno dostępnych miejscach. Dysza umożliwia również opryskiwanie z każdej pozycji. 

 

Power Clean jest dostępny w 500 ml i w bardzo ekonomicznej puszce aerozolowej 750 ml.

1247_PowerClean_500ml.jpg
1248_PowerClean_750ml.jpg
POWER CLEAN done: Info
bottom of page