top of page

PREASSURE POT GUN
90.0946.9999

Pistolet ciśnieniowy do aplikacji wosku

Preassure Pot Gun jest unikalnym ciśnieniowym pistoletem "garnkowym" służącym do profesjonalnego i bardzo prostego naśladowania oryginalnych struktur powłok OEM i zabiegów woskowych.

1718_Pressure-Pot-Gun_print.jpg
PREASSURE POT GUN: Product

Opis Produktu

Pressure Pot Gun jest unikalnym ciśnieniowym pistoletem "garnkowym" służącym do profesjonalnego i bardzo prostego naśladowania oryginalnych struktur powłok OEM i zabiegów woskowych.

Pressure Pot Gun wykonany jest z wysokiej jakości i trwałych materiałów. Dzięki specjalnej konstrukcji, możliwe jest naśladowanie wielu różnych struktur przy minimalnej ilości kroków. Pistolet wykonany jest w taki sposób, że otwarte naboje mogą być przechowywane przez długi czas. Ważną zaletą jest to, że pistolet nie musi być czyszczony tak często.

Pressure Pot Gun jest specjalnie zaprojektowany do stosowania z Innotec Multiflex Coating HS Plus i Hi-Temp Wax Pro. Do obróbki wosku i ubytków dostępny jest specjalny zestaw przedłużający. Jest to zestaw rurek szczelinowych.

Najlepszy wynik uzyskuje się, gdy ciśnieniowy pistolet garnkowy jest używany przy ciśnieniu powietrza od 2 do 4 barów. W celu zapewnienia jeszcze dokładniejszej pracy, ciśnieniowy pistolet kubełkowy jest wyposażony w specjalny mikrometr powietrza. Pozwala to na regulację maksymalnej ilości powietrza.

Dostępnych jest kilka części zamiennych do pistoletu ciśnieniowego.

1718_Pressure-Pot-Gun_print.jpg
1723_PPG-RevisionSet_print-2.jpg
1718_Pressure-Pot-Gun_print.jpg
1723_PPG-RevisionSet_print.jpg
1722_PPG-ORing_print.jpg
PREASSURE POT GUN: Info

Części zamienne do Presure Pot Gun

1722_PPG-ORing_print.jpg

PPG O-Ring 84 x 4 mm

90.1900.0019

1723_PPG-RevisionSet_print.jpg

Revision Set

90.3968.9999

PREASSURE POT GUN: Produkty
bottom of page