top of page

PRESS TAPE

Taśma uszczelniająca - okrągły wałek

Press Tape występuje w rolkach o szerokości :
 

  • 6 Milimetrów 01.1346.0000

  • 10 Milimetrów 01.1347.0000

Karta Charakterystyki
1065_PressTape10mm_print.jpg
PRESS TAPE: Product

Opis Produktu

Press Tape jest bardzo łatwym w użyciu uszczelniaczem na rolce, z rdzeniem z gumy piankowej i pokryciem butylowym. Press Tape może być używana do szybkich i prostych, ale długotrwałych prac uszczelniających.

Produkt ten szczególnie dobrze nadaje się do zapobiegania przenikaniu wilgoci. Dzięki swojej ogromnej elastyczności i sprężystości, Press Tape zapewnia 100% uszczelnienie.

Taśma wyjątkowo dobrze nadaje się do prostego uszczelniania przejść kablowych, zapobiegając przedostawaniu się do środka brudu i wilgoci. Produkt ten może być również stosowany do uszczelniania tylnych świateł, szyberdachów, listew drzwiowych itp.

Może być również stosowana do mocowania kabli przy budowie urządzeń. Taśma dociskowa jest idealnym rozwiązaniem zapobiegającym grzechotkom i skrzypieniom spowodowanym przez zainstalowane później elementy elektryczne.

Taśma zaciskowa jest samoprzylepna, co ułatwia jej stosowanie nawet w miejscach trudno dostępnych. Produkt ma zakres temperatur od -40°C do +70°C.

Taśma prasująca jest dostępna w rolkach o szerokości 6 i 10 mm. Oznacza to, że odpowiedni rozmiar jest dostępny dla najbardziej powszechnych zastosowań.

1064_PressTape6mm_print.jpg
1065_PressTape10mm_print.jpg
PRESS TAPE: Info
bottom of page