top of page

QUICK SHINE POLISH

Mleczko nabłyszczające i zabezpieczające

Quick Shine Polish występuje w dwóch pojemnościach :
 

  • 500 Mililitrów 04.3182.9999

  • 5 Litrów 04.3183.9999

1344_Quick_Shine_Polish.jpg
QUICK SHINE POLISH done: Product

Opis Produktu

Quick Shine Polish to unikalne mleczko polerskie do prawie każdego rodzaju nowoczesnego lakieru. Produkt składa się w 100% ze składników ochronnych i nie zawiera żadnych środków ściernych ani innych środków czyszczących. Dzięki temu unikalnemu składowi Quick Shine Polish oferuje doskonałą pielęgnację i ochronę wszystkich czystych, lakierowanych powierzchni. 

 

Quick Shine Polish nadaje doskonały głęboki połysk wszystkim trudnym do uzyskania kolorom, takim jak czarny i ciemny niebieski. Ponadto usuwa często występującą mgiełkę polerską z tych trudnych kolorów. 

 

Ponieważ Quick Shine Polish jest bardzo prosty w użyciu, jest idealny do aplikacji na dużych powierzchniach. Poza dobrą konserwacją, łatwo jest uzyskać profesjonalny wygląd. 

 

Po umyciu pojazdu Quick Shine Polish jest idealnym produktem do rozpuszczania w wodzie i stosowania jako roztwór do płukania. Łatwiej jest wtedy zamaskować powierzchnię i w ten sposób wydobyć z niej ochronę i połysk. 

 

Quick Shine Polish chroni w jednym zabiegu bez użycia zbyt dużej siły. Produkt może być doskonale aplikowany i polerowany ręcznie. 

 

Jeśli potrzebne jest głębsze oczyszczenie, polecamy Easy Polish

 

Dzięki opakowaniu w bardzo poręcznej butelce 500 ml Quick Shine Polish jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Produkt dostępny jest również w ekonomicznych 5-litrowych puszkach.

1345_QuickShinePolish5L_print.jpg
1344_Quick_Shine_Polish.jpg
QUICK SHINE POLISH done: Info
bottom of page