top of page

REPAPLAST CLEANER ANTISTATIC

Antystatyczny odtłuszczacz do tworzyw sztucznych

Repaplast Cleaner Antistatic jest dostępny w dwóch różnych rodzajach opakowań:
 

  • 500 Mililitrów 04.0163.9999

  • 5 Litrów 04.0164.9999

1250_RepaplastCleanerAS-500ml-2.jpg
REPAPLAST CLEANER ANTISTATIC: Product

Opis Produktu

Repaplast Cleaner Antistatic to profesjonalny środek czyszczący przeznaczony specjalnie do czyszczenia większości rodzajów tworzyw sztucznych. Dzięki unikalnej formule, produkt ten zapewnia najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę odtłuszczania antystatycznego i wstępnego czyszczenia tworzyw sztucznych przed naprawą lub dalszą obróbką.

Repaplast Cleaner Preparat antystatyczny odprowadza wszelką energię elektryczną powstałą podczas szlifowania lub czyszczenia tworzyw sztucznych. Zapobiega to przyciąganiu kurzu i brudu przez powierzchnię podczas dalszej obróbki.

Repaplast Cleaner Antistatic szybko i skutecznie usuwa pozostałości kleju, oleju, tłuszczu, brudu i silikonu. Jego szybkie odparowanie zapobiega przedostawaniu się środka Repaplast Cleaner Antistatic do tworzywa sztucznego, skracając tym samym czas oczekiwania na odparowanie. Dzięki temu jest to idealny, bezpieczny w użyciu i uniwersalny środek czyszczący do wszystkich warstw pośrednich, takich jak produkty Repaplast, wypełniacze i grunty Innotec.

Dzięki tym właściwościom środek czyszczący Repaplast Cleaner Antistatic jest idealnym uniwersalnym środkiem czyszczącym do tworzyw sztucznych.

Repaplast Cleaner Antistatic jest dostępny w dwóch różnych rodzajach opakowań: przyjazny dla użytkownika 500 ml aerozolu i ekonomiczna puszka 5 l.

1251_Repaplast_Cleaner_AS_5L.jpg
1250_RepaplastCleanerAS-500ml-2.jpg
REPAPLAST CLEANER ANTISTATIC: Info
bottom of page