top of page

REPAPLAST -
Klej dwuskładnikowy do tworzyw sztucznych

Repaplast występuje w dwóch kolorach:

  • Czarny 50 ml 07.1434
     

  • Szary 50 ml 07.1436

1471_Repaplast_grijs.jpg
REPAPLAST done: Produkty

Opis Produktu

Repaplast to dwuskładnikowy produkt zaprojektowany specjalnie do szybkiej naprawy i klejenia prawie każdego rodzaju nowoczesnych tworzyw sztucznych. Repaplast doskonale przylega do wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych i lakierowanych lub gołych części metalowych. Produkt bardzo szybko schnie, dzięki czemu można go poddać dalszej obróbce już po 10 minutach.

Samo klejenie klejem plastycznym często nie zapewnia wystarczającej wytrzymałości. Repaplast nie tylko tworzy mocne połączenie, ale również wzmacnia pęknięcie. Dzięki elastyczności produktu, naprawiana część może być ponownie obciążona.


Repaplast jest bardzo łatwy do szlifowania i może być lakierowany przy użyciu prawie każdego rodzaju nowoczesnych systemów lakierniczych.

Jako część systemu naprawczego Repaplast Plastic Repaplast może być również stosowany do długotrwałej naprawy pęknięć i otworów w tworzywach sztucznych. Do naprawy większych otworów stosuje się Repaplast w połączeniu z siatką mocującą Repaplast Foundation Tape.

Repaplast jest bardzo przyjazny dla użytkownika i może być bardzo dokładnie dozowany dzięki poręcznemu podwójnemu kartuszowi i zastosowaniu pistoletu miksującego. Specjalna dysza mieszalnika zapewnia właściwe proporcje mieszanki i zapobiega stwardnieniu pozostałego produktu w kartuszy. Oznacza to, że otwarty kartusz Repaplast może być przechowywany jeszcze przez długi czas.

1472_Repaplast_Black.jpg
1471_Repaplast_grijs.jpg
1470_Repaplast_groep_print.jpg
REPAPLAST done: Info
bottom of page