top of page

REPAPLAST FIX -
Klej dwuskładnikowy do tworzyw sztucznych ( szybki)

Repaplast Fix jest w dwóch kolorach :
 

  • Czarnym 07.1432.0000
     

  • Białym 07.1432.0100

1905_Repaplast_Fix_ZWART.jpg
REPAPLAST FIX: Product

Opis Produktu

Repaplast Fix jest dwuskładnikowym produktem zaprojektowanym specjalnie do szybkiego klejenia wielu różnych materiałów. Repaplast Fix posiada doskonałą moc klejenia i może być stosowany na wielu różnych powierzchniach, w tym z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, itp. Produkt wysycha bardzo szybko, dzięki czemu klejona część może być użyta ponownie po 10 minutach.

Dzięki unikalnej formule, Repaplast Fix oferuje niezwykle mocne rezultaty klejenia. Repaplast Fix jest również w pewnym stopniu elastyczny, co pozwala na zastosowanie produktu do różnych zastosowań. Łącząc użycie Repaplast Fix z Repaplast Primer New Formula, otrzymujesz unikalną kombinację produktów, które mogą być używane nawet na najtrudniejszych powierzchniach, takich jak plastik z recyklingu, kamień naturalny, metal, stal nierdzewna i pleksiglas.

Dzięki swoim unikalnym właściwościom, Repaplast Fix umożliwia klejenie przedmiotów, które wcześniej nie mogły być sklejone. Pozwala również na naprawę części, które normalnie zostałyby wyrzucone. Repaplast Fix doskonale nadaje się również do szerokiej gamy napraw awaryjnych.

Repaplast Fix oferuje świetne rezultaty i ma optymalny czas wiązania między kolejnymi etapami aplikacji produktu. Dzięki temu doskonale nadaje się do klejenia pionowych połączeń , które nie mogą być klejone lub modelowane za jednym razem. Repaplast Fix jest dostępny w dwóch odcieniach: czarnym i białym. Biały kolor pozwala na przykład na naprawę prawie wszystkich jednostek oświetleniowych w kolorze jasnym w przemyśle samochodowym. Produkt dostępny jest również w kolorze czarnym do klejenia elementów w kolorze czarnym.

Repaplast Fix jest bardzo przyjazny dla użytkownika i może być bardzo dokładnie dozowany dzięki poręcznemu podwójnemu kartuszowi i zastosowaniu pistoletu mieszającego. Specjalna dysza miksująca zapewnia odpowiednie proporcje mieszanki i zapobiega stwardnieniu pozostałego produktu w kartuszy. Oznacza to, że otwarty kartusz Repaplast Fix może być przechowywany jeszcze przez długi czas.

1906_Repaplast_Fix_WIT.jpg
1905_Repaplast_Fix_ZWART.jpg
REPAPLAST FIX: Info
bottom of page