top of page

REPAPLAST REPAIR

Klej dwuskładnikowy do tworzyw sztucznych ( wolny )

Repaplast Repair dostępny jest w dwóch kolorach :
 

  • Czarny 07.1431.0000
     

  • Jasno Szary 07.1431.0070

1897_Repaplast_repair_Black.jpg
REPAPLAST REPAIR: Product

Opis Produktu

Repaplast Repair to dwuskładnikowy produkt zaprojektowany specjalnie do szybkiej naprawy i klejenia prawie każdego rodzaju nowoczesnych tworzyw sztucznych. Repaplast Repair doskonale przylega do wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych i lakierowanych lub gołych części metalowych. Produkt bardzo szybko schnie, dzięki czemu można go poddać dalszej obróbce już po 10 minutach.

Klejenie samym klejem plastycznym często nie zapewnia wystarczającej wytrzymałości. Repaplast Repair nie tylko tworzy silną więź, ale również wzmacnia pęknięcie. Dzięki elastyczności produktu naprawiana część może być ponownie poddana ponownemu obciążeniu. Repaplast Repair jest bardzo łatwy do szlifowania i może być lakierowany przy użyciu prawie każdego rodzaju nowoczesnych systemów lakierniczych.

Jako część systemu naprawczego Repaplast Plastic Repair może być również stosowany do długotrwałej naprawy pęknięć i otworów w tworzywach sztucznych. Do naprawy większych otworów stosuje się Repaplast Repair w połączeniu z siatką wzmacniającą Repaplast Foundation Tape.

Repaplast Repair jest bardzo przyjazny dla użytkownika i może być dozowany bardzo dokładnie dzięki poręcznemu podwójnemu kartuszowi i użyciu pistoletu mieszającego. Specjalna dysza mieszalnika zapewnia właściwe proporcje mieszanki i zapobiega stwardnieniu pozostałego produktu w kartuszu. Oznacza to, że otwarty kartusz Repaplast Repair może być przechowywany jeszcze przez długi czas.

1903_Repaplast_repair_Grey.jpg
1897_Repaplast_repair_Black.jpg
REPAPLAST REPAIR: Info
bottom of page