top of page

RESIN

07.0075.9999

Resin jest częścią systemu naprawczego szyby przedniej Innotec. Jest to bardzo wysokiej jakości żywica naprawcza do laminowanych szyb przednich. Oprócz specjalnej żywicy naprawczej, w opakowaniu znajduje się specjalnie opracowany wtryskiwacz.

1479_Resin_print.jpg
RESIN: Product

Opis Produktu

Żywica jest częścią systemu naprawczego szyby przedniej Innotec. Jest to bardzo wysokiej jakości żywica naprawcza do laminowanych szyb przednich. Oprócz specjalnej żywicy naprawczej, w opakowaniu znajduje się specjalnie opracowany wtryskiwacz.

Żywica posiada doskonałe właściwości płynne, w wyniku czego produkt przenika najdrobniejsze pęknięcia w obszarze naprawy. Ze względu na swój unikalny skład żywica tworzy bardzo silne wiązanie i pozostaje przezroczysta.

Żywica naprawcza pakowana jest w specjalną butelkę z bardzo dokładnym mechanizmem dozowania. Dodatkowo, zawartość jest przystosowana do wielu napraw, tak aby za każdym razem produkt był świeży i w najlepszym wydaniu. Wewnątrz opakowania znajduje się folia odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu żywica naprawcza zachowuje swoją wysoką jakość przez długi czas.

Każde opakowanie zawiera oprócz żywicy Innotec również iniektor. Iniektor ten jest wykonany w taki sposób, że żywica naprawcza może być nanoszona jednym ruchem bez użycia zewnętrznej pompy próżniowej, a powietrze może być usunięte z miejsca naprawy.

Wszystkie te właściwości sprawiają, że Żywica i specjalny iniektor sprawiają, że naprawa jest prosta i łatwa do wykonania.

1479_Resin_print.jpg
1479_Resin_print.jpg
RESIN: Info
bottom of page