top of page

SAFE HAND CLEAN PLUS

Preparat do czyszczenia rąk

Safe Hand Clean Plus występuje w dwóch pojemnikach :
 

  • 250 Mililitrów 04.4074.9999

  • 3 Litry 04.4075.9999

1349_SafeHandCleanPlus-250ml.jpg
SAFE HAND CLEAN PLUS done: Product

Opis Produktu

Safe Hand Clean Plus to unikalny, wielofunkcyjny środek do czyszczenia rąk, który w bezpieczny sposób usuwa różne rodzaje zabrudzeń z rąk i pozostawia ochronną warstwę nawilżającą. 


Specjalne, przyjazne dla skóry aktywne środki czyszczące Safe Hand Clean Plus są wzmocnione przez gładkie i inteligentne, nie szorujące ziarno syntetyczne. Dzięki temu zanieczyszczenia takie jak tłuszcz, olej, uszczelniacz, farba, lakier dwuskładnikowy, wypełniacz, klej i tusz zostaną dokładnie usunięte bez wysychania i podrażniania rąk. 


Produkt ma przyjemny zapach i nie zawiera rozpuszczalników. Jednak Safe Hand Clean Plus czyści szybko i dokładnie, a także ma działanie nawilżające. Produkt łączy w sobie dobre działanie czyszczące z doskonałą przyjaznością dla skóry. Po zabiegu dłonie będą czuć się gładkie i miękkie. 


Safe Hand Clean Plus może być stosowany na suche lub mokre dłonie i jest ekonomiczny w użyciu. Produkt może być stosowany w różnych sytuacjach. Produkt może być po prostu spłukany ciepłą wodą. Po wyschnięciu pozostaje miłe i przyjemne uczucie. 


Dzięki poręcznemu opakowaniu w tubkach 250 ml z nakrętką antypoślizgową i hakiem Safe Hand Clean Plus jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji, zarówno w warsztacie, jak i na zewnątrz. Ponadto produkt dostępny jest również w ekonomicznym 3-litrowym słoiku. 


W celu ochrony rąk przed poważnymi zabrudzeniami należy użyć środka ochrony rąk Innotec Hand Protector.

1350_SafeHandCleanPlus-3L.jpg
1349_SafeHandCleanPlus-250ml.jpg
SAFE HAND CLEAN PLUS done: Info
bottom of page