top of page

SOLID SPRAY FILLER -
Szpachla natryskowa

02.1200.9999

Solid Spray Filler jest wysokiej jakości drobnoziarnistym wypełniaczem w sprayu o bardzo wysokiej zawartości części stałych. Dzięki swojemu specjalnemu składowi, produkt ten posiada niespotykanie wysoką wydajność wypełniania i doskonałą szlifowalność.

1187_Solid Spray Filler_print.jpg
SOLID SPRAY FILLER done: Product

Opis Produktu

Solid Spray Filler oferuje doskonałą przyczepność do prawie każdego rodzaju powierzchni, takich jak metal, drewno, gips i większość tworzyw sztucznych, a także szlifowane warstwy lakieru. Produkt ten jest idealny do wypełniania nierówności, małych otworów i głębszych rys po szlifowaniu. 

 

Solid Spray Filler doskonale nadaje się do wypełniania nierówności spowodowanych drobnymi uszkodzeniami oraz do wygładzania elementów teksturowanych. Przy tego typu uszkodzeniach często trudno jest używać pistoletu natryskowego, ponieważ zwykle wymaga on tylko niewielkiej ilości produktu. W związku z tym, a także dlatego, że można używać puszki z aerozolem w prawie każdym miejscu, Solid Spray Filler jest idealnym rozwiązaniem dla firmy, która nie posiada własnej kabiny lakierniczej. 

 

Produkt ma bardzo wysoką zawartość substancji stałych i doskonałą płynność. Ze względu na szybkie schnięcie Solid Spray Filler jest suchy pył po zaledwie 10 minutach, a po 25 minutach można go szlifować. Produkt musi być zawsze uszczelniony warstwą podkładową i do tego celu zalecamy Innotec Speed Primer. 

 

Solid Spray Filler jest dostarczany w oryginalnym różowym kolorze. Oznacza to, że produkt może być łatwo spryskiwany warstwą podkładową, co zmniejsza ryzyko przenikania koloru. 

 

Dzięki opakowaniu aerozolowemu Solid Spray Filler jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Produkt posiada specjalną dyszę, która daje wzór natrysku dokładnie taki sam jak stożek pistoletu natryskowego. Dysza jest regulowana, dzięki czemu produkt może być rozpylany poziomo i pionowo.

1187_Solid Spray Filler_print.jpg
1187_Solid Spray Filler_print.jpg
SOLID SPRAY FILLER done: Info
bottom of page