top of page

SPEED PRIMER

Podkład wypełniający

Speed Primer występuje w trzech kolorach 
 

  • Zielony 02.0419.7033.7033
     

  • Antracytowy 02.0419.5020
     

  • Biały 02.0419.0100

SpeedPrimer_Antraciet.jpg
SPEED PRIMER done: Products

Opis Produktu

Speed Primer jest podkładem opracowanym specjalnie do napraw punktowych. Zapewnia profesjonalny rezultat dzięki swojej szczelnej strukturze powierzchni i doskonałej podatności na lakierowanie 

 

Produkt oferuje doskonałą przyczepność do prawie każdego rodzaju powierzchni, takich jak metal, drewno, tynk i większość tworzyw sztucznych, a także szlifowane warstwy lakieru. Speed Primer jest idealny do wypełniania rys po szlifowaniu i niewielkich nierówności. Dzięki swojemu unikalnemu składowi produkt nadaje się jako warstwa podkładowa do prawie każdego rodzaju nowoczesnych i powszechnych systemów lakierniczych (wymagane są wcześniejsze testy). 

 

Speed Primer doskonale nadaje się do naprawy niewielkich uszkodzeń. Często trudno jest użyć pistoletu natryskowego do drobnych uszkodzeń, ponieważ często naprawa wymaga jedynie niewielkiej ilości produktu. W związku z tym, a także ze względu na możliwość użycia puszki z aerozolem w prawie każdym miejscu, Speed Primer jest idealnym rozwiązaniem dla firmy, która nie posiada własnej kabiny lakierniczej. 

 

Produkt ma wysoką zawartość części stałych i doskonałą płynność. Ze względu na szybkie schnięcie Speed Primer jest suchy pyłowo już po 10 minutach, a po 20 minutach nadaje się do szlifowania (na mokro i sucho).

 

Speed Primer jest dostępny w różnych kolorach. Dzięki takiemu doborowi różnych kolorów można uzyskać optymalne pokrycie prawie wszystkich istniejących kolorów podstawowych, co znacznie zmniejsza ryzyko pojawienia się widocznych krawędzi. 

 

Dzięki opakowaniu aerozolowemu Speed Primer jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy w aplikacji. Produkt jest wyposażony w specjalną dyszę, która daje wzór natrysku dokładnie taki sam jak stożek pistoletu. Dysza jest regulowana, dzięki czemu produkt może być rozpylany poziomo i pionowo.

_Speed_Primer_Green.jpg
SpeedPrimer_Antraciet.jpg
Speed_Primer_Wit.jpg
SPEED PRIMER done: Info
bottom of page