top of page

SPOOT PAD WOOL

90.4019.9999

Gąbka polerska z czystej wełny

Innotec Spot Pad Wool to profesjonalny pad polerski wykonany z wysokiej jakości czystej wełny z oryginalną skórą owczą. Wełna Spot Pad Wool została specjalnie zaprojektowana do dedykowanego mechanicznego szlifowania i polerowania prawie wszystkich rodzajów malowanych powierzchni.

1629_Spot Pad Wool.jpg
SPOOT PAD WOOL done: Product

Opis Produktu

Innotec Spot Pad Wool to profesjonalny pad polerski wykonany z wysokiej jakości czystej wełny z oryginalną skórą owczą. Wełniany Spot Pad Wool została specjalnie zaprojektowana do dedykowanego mechanicznego szlifowania i polerowania prawie wszystkich rodzajów malowanych powierzchni. 


Spot Pad Wool została specjalnie zaprojektowana do usuwania drobnych zarysowań i uszkodzeń. Wełna Spot Pad Wool jest dobrze wyważona i prawie całkowicie pozbawiona wibracji, a jej miękka struktura czystej wełny idealnie dopasowuje się do konturów i kształtu powierzchni. 


Wełna Spot Pad Wool jest wyposażona w nylonowy podkład z podwójnymi szwami, który jest odporny na działanie rozpuszczalników i wodoodporny na połączenia klejowe. Dzięki temu wysokiej jakości połączenia klejowe nie są narażone na działanie detergentów zawierających rozpuszczalniki, a podkładkę można wypłukać w wodzie. Po zamontowaniu na podkładce Innotec Spot Pad Support z mocnymi paskami na rzepy, gwarantowane jest jej bezbłędne użytkowanie. 


Wełna Spot Pad Wool jest starannie dobranym padem prowadzącym do profesjonalnych rezultatów w połączeniu z Innotec Easy Polish i pianką do padów Innotec Spot Pad. Wełna Spot Pad Wool wzmacnia efekt polerowania Innotec Easy Polish


Zabiegi powierzchniowe z użyciem wełny Spot Pad Wool muszą być zawsze poprzedzone zabiegiem Innotec Spot Pad Foam


Wełna do padów Innotec Spot Pad Wool dostarczana jest w ekonomicznym opakowaniu z 6 padami.

1629_Spot Pad Wool.jpg
1629_Spotpad-Wool-koker.jpg
SPOOT PAD WOOL done: Info
bottom of page