top of page

Zestawy Naprawcze

Alu-Scratch-Repair-System1.jpg

ALU SCRATCH REPAIR SYSTEM

System naprawczy Innotec Alu Scratch Repair System to zaawansowany zestaw unikalnych produktów opracowanych specjalnie w celu szybkiej i profesjonalnej naprawy uszkodzeń powierzchni części lub przedmiotów o wyglądzie metalu / aluminium.

REPAPLAST PLASTIC REPAIR SYSTEM

System naprawczy Repaplast Plastic Repair System to unikalny zestaw produktów opracowanych specjalnie w celu profesjonalnego i efektywnego przeprowadzania napraw części plastikowych. Dzięki unikalnemu składowi produktów, zbliżają się one tak blisko jak to tylko możliwe do oryginalnej struktury i właściwości części z tworzyw sztucznych, które mają być naprawione. 

1514_Plastic Repair System.jpg
1513_RSRS_koffer-2.jpg

REPAPLAST SCRATCH REPAIR SYSTEM

Repaplast Scratch Repair System to unikalny zestaw produktów opracowanych specjalnie w celu naprawy uszkodzeń powierzchniowych elementów z tworzyw sztucznych teksturowanych w bezpieczny i profesjonalny sposób.

STONE CHIP REPAIR SYSTEM

Stone Chip Repair System to unikalny zestaw produktów opracowanych specjalnie w celu naprawy uszkodzeń spowodowanych przez kamyki i żwirek w częściach lakierowanych w sposób wydajny i bardzo profesjonalny.

1519_Stone Chip Repair System_open.jpg
1519_Stone Chip Repair System_open.jpg

STONE CHIP REPAIR SYSTEM - VW (VAS 6083A)

The Stone Chip Repair System - VW (VAS 6083A) - to unikalny zestaw produktów opracowanych specjalnie w celu naprawy uszkodzeń elementów lakierowanych spowodowanych przez kamyki i żwirki w sposób wydajny i bardzo profesjonalny.

VELOURS REPAIR SYSTEM

Velours Repair System to zestaw produktów opracowanych specjalnie w celu naprawy uszkodzeń tapicerki tekstylnej w bardzo łatwy i profesjonalny sposób. Uszkodzenia tapicerki tekstylnej są często spowodowane palącym się papierosem lub gorącym popiołem z papierosa. Oczywiście w przypadku palenia papierosów istnieje większe ryzyko, że spowoduje to uszkodzenie tapicerki, czego efektem jest wypalona dziura psująca wygląd tapicerki.

1518_Velours Repair System_open.jpg
1518_Velours Repair System_open.jpg

VELOURS REPAIR SYSTEM - VW (VAS 6221)

Velours Repair System - VW (VAS 6221) to zestaw produktów opracowanych specjalnie do naprawy uszkodzeń tapicerki tekstylnej w bardzo łatwy i profesjonalny sposób. Uszkodzenia tapicerki tekstylnej są często spowodowane palącym się papierosem lub gorącym popiołem z papierosa. Oczywiście w przypadku palenia papierosów istnieje większe ryzyko, że spowoduje to uszkodzenie tapicerki, czego efektem jest wypalona dziura psująca wygląd tapicerki.

WINDSHIELD REPAIR SYSTEM

The Windshield Repair System to zestaw narzędzi i produktów chemicznych opracowanych specjalnie w celu naprawy uszkodzeń spowodowanych przez kamyki i pęknięcia tzw pajączki w szybach laminowanych w bardzo profesjonalny sposób.

1521_WindshieldRepairSystem.jpg
SYSTEMY NAPRAWCZE: Produkty
bottom of page