top of page

TOP GRIP TAPE

Taśma w formie rzepu

Top Grip Tape dostępny jest w dwóch rodzajach długości :

  • 2.5 Metra 05.2350.0000

  • 50 Metrów 05.2353.0000

Karta Charakterystyki
Karta Informacyjna
1444_TopGrip-Tape.jpg
TOP GRIP TAPE: Products

Opis Produktu

Top Grip Tape jest bardzo mocnym, samoprzylepnym rzepem o doskonałej przyczepności do różnych materiałów. Taśma Top Grip jest odpowiednia do ponad 1001 lekkich i ciężkich zastosowań. 

 

Dzięki mocnym bolcom po twardej stronie (Top Grip Tape Hard) i ciasno tkanemu poliamidowi po miękkiej stronie (Top Grip Tape Soft) może być ona narażona na odziałanie silnych sił, a jej działanie nie będzie zakłócone przez piasek ani brud. 

Taśma Top Grip Tape jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich nietrwałych mocowań. Dzięki mocnej warstwie kleju taśma Top Grip Tape może być stosowana na różnych powierzchniach. 

 

Miękka strona produktu może być również stosowana jako ochrona w wielu zastosowaniach lub jako wypełniacz między dwoma częściami, które mogą się wzajemnie uszkodzić w wyniku wibracji. 

 

Top Grip Tape jest idealnym produktem do bezpiecznego mocowania elementów elektronicznych i urządzeń leżących w samochodzie, ciężarówce, łodzi itp., dzięki czemu można je łatwo zdemontować do użytku. 

 

Dzięki bardzo silnej przyczepności w większości przypadków wystarczy niewielka ilość taśmy Top Grip Tape, aby dobrze zamocować dany przedmiot.

1448_TopGripTape-Hard 3.jpg
1444_TopGrip-Tape.jpg
1445_TopGripTape_print.jpg
1448_TopGripTape-Hard.jpg
1447_TopGripTape-Soft.jpg
TOP GRIP TAPE: Info
bottom of page