TOPWELD NF

80.0109.9999

Środek ochronny - spawanie

Topweld NF to wysokiej jakości, niepalny spray spawalniczy, który zapobiega przywieraniu rozprysków spawalniczych do dyszy i przedmiotu obrabianego. Zapobiega przypalaniu się cząsteczek metalu na powierzchni, zapewnia gładkie podawanie drutu dzięki swoim właściwościom smarnym i tym samym w znacznym stopniu przyczynia się do uzyskania optymalnego wyniku spawania.

 

Opis Produktu

Topweld NF to wysokiej jakości, niepalny spray spawalniczy, który zapobiega przywieraniu rozprysków spawalniczych do dyszy i przedmiotu obrabianego. Zapobiega przypalaniu się cząsteczek metalu na powierzchni, zapewnia gładkie podawanie drutu dzięki swoim właściwościom smarnym, a tym samym w znacznym stopniu przyczynia się do uzyskania optymalnego wyniku spawania. 


Dzięki swojemu unikalnemu składowi Topweld NF znacznie zmniejsza ilość rozprysków oraz ilość nieprzyjemnych oparów powstających podczas spawania. Zastosowanie Topweld NF gwarantuje, że po spawaniu nie trzeba usuwać żadnych odprysków spawalniczych z części. Co więcej, produkt ten ma niezwykle pozytywny wpływ na jakość powierzchni spoiny. 


Jeżeli Topweld NF zostanie zastosowany również w dyszy spawalniczej, drut spawalniczy będzie przechodził przez nią łatwiej. Wydłuży to żywotność dyszy i pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy na drogim sprzęcie. 


W opakowaniu aerozolowym Topweld NF jest bardzo przyjazny dla użytkownika, ekonomiczny i łatwy w aplikacji.

1581_Topweld_NF_print.jpg
1581_Topweld_NF_print.jpg
 

602 100 060

PUH INNOTEC PARTNER SPÓŁKA JAWNA
Wioleta Nogajska
Chwałowice 2
27-100 Iłża
Polska
NIP: 7962958419
KRS: 0000404058

©2020 by Innotec Polska created by Kuba Tomczyk (507334088)