top of page

TRIM SEAL

Profil gumowy do szyb samochodowych

Trim Seal występuje w dwóch długościach :
 

  • 3.75 M 80.0422.0000

  • 15 M 80.0421.0000

1570_Trim Seal 3,75m.jpg
TRIM SEAL: Product

Opis Produktu

Trim Seal to unikalny i oryginalny profil gumowy OEM opracowany specjalnie dla klejonych szyb samochodowych. Produkt ten jest idealny do (ponownego) umieszczenia szyby przedniej podczas naprawy, jeśli oryginalna guma jest uszkodzona podczas wycinania szyby przedniej. Trim Seal Seal zapewnia bardzo profesjonalne wykończenie.

Trim Seal Seal ma uniwersalne zastosowanie, więc jeśli nowa szyba przednia nie jest dostarczona z oryginalną gumą OEM, możemy użyć tego produktu do uzyskania pożądanego przez nas wykończenia. Trim Seal zapewnia, że rezultat jest równoważny z tym oczekiwanym w fabryce.


Trim Seal doskonale pasuje do nadwozia, dzięki czemu po zamontowaniu nie powoduje irytujących gwizdów. Produkt zapobiega również wnikaniu brudu między szybę przednią a warstwę uszczelniającą.

Trim Seal jest wykonany z gumy, która jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu można go dopasować nawet do najostrzejszego zakrętu bez zagięć. Ta właściwość jest wzmocniona przez fakt, że Trim Seal posiada bardzo mocną warstwę kleju, dzięki czemu początkowa przyczepność szyby przedniej jest bardzo wysoka.

Trim Seal jest dostępny w rolkach o długości 3,75 m i 15 m, przy czym rozmiar 3,75 m jest zawsze wystarczający dla kompletnej szyby przedniej. Ekonomiczna rolka o długości 15 m zapewnia, że przy częstszym montażu okien z Trim Sealem nie powstają prawie żadne pozostałości.

1569_TrimSeal_15m_print.jpg
1568_TrimSeal_groep_print.jpg
1570_Trim Seal 3,75m.jpg
TRIM SEAL: Info
bottom of page