top of page

Uszczelnienia i Systemy Uszczelniające

1083_Spray-Seal-LS-m_groep_print.jpg

SPRAY SEAL LS-m

Natryskowa masa uszczelniająca (Rzadka)

Spray-Seal jest bezzapachowym, nadającym się do natrysku uszczelniaczem karoserii, który dzięki swojemu unikalnemu składowi i możliwościom aplikacji z łatwością imituje oryginalne szwy i struktury fabryczne na elementach z blachy wielu marek samochodów.

982_Adheseal_All_print.jpg

ADHESEAL

Masa klejąco uszczelniająca ( o sile 23 kg na cm² )

Adheseal jest unikalnym klejem i uszczelniaczem na bazie MS polimerów, który zachowuje swoją elastyczność. Produkt nadaje się do klejenia i uszczelniania oraz zapewnia doskonałą przyczepność do wielu trudnych powierzchni, takich jak metal, plastik, guma, szkło i pleksiglas. Bardzo szybko tworzy skórę, szybko się utwardza i jest niezwykle elastyczny.

1070_Spray-SealHS-m_groep_print.jpg

SPRAY SEAL HS-m

Natryskowa masa uszczelniająca (Gęsta)

Spray-Seal jest bezzapachowym, nadającym się do natrysku uszczelniaczem karoserii, który dzięki swojemu unikalnemu składowi i możliwościom aplikacji z łatwością imituje oryginalne szwy i struktury fabryczne na elementach z blachy wielu marek samochodów.

1047_Inno-Seal_groep_print.jpg

INNO SEAL

Masa klejąco-uszczelniająca

Inno-Seal jest unikalnym uszczelniaczem na bazie MS polimerów i trwale elastycznym o właściwościach adhezyjnych. Produkt ten nadaje się do klejenia i uszczelniania oraz zapewnia dobrą przyczepność do wielu popularnych powierzchni, takich jak metal, plastik, guma i szkło. Bardzo szybko tworzy skórę, szybko się utwardza i jest niezwykle elastyczny.

1013_EasyGasket_Adapter 2.jpg

EASY GASKET

Płynna uszczelka gumowa

Easy Gasket to bardzo wysokiej jakości i łatwy w użyciu produkt do uszczelek / sylikon, który zastępuje wszystkie standardowe uszczelki lub uszczelki w samochodach osobowych, ciężarowych, łodziach, motocyklach, ... np. do skrzyni biegów, wałów napędowych, wałów korbowych, miski olejowej i dynamo, zapłonu lub pokrywy sprzęgła.

1107_InnoflexSealerH2O_print 2.jpg

INNOFLEX SEALER H 20

Masa uszczelniająca na pędzel

Innoflex-Sealer H2O to innowacyjny, wodorozcieńczalny, szczotkowany uszczelniacz dla profesjonalnego uszczelniania części korpusu do oryginalnej struktury OEM. Dzięki swojemu unikalnemu składowi produkt jest bezwonny i zachowuje swoją elastyczność. Ponadto posiada doskonałą przyczepność do prawie każdej powierzchni. Może być malowany większością nowoczesnych systemów lakierniczych już po 20 minutach.

959_PowerbondXS330_groep_print.jpg

POWERBOND XS 330

Wysokiej jakości masa klejąca

Powerbond XS 330 jest wysokiej jakości uszczelniaczem adhezyjnym opartym na najnowszej generacji polimerach MS. Dzięki niezwykle wysokiej przyczepności wstępnej tego produktu, prace montażowe mogą być wykonywane znacznie łatwiej i szybciej. Powerbond XS 330 doskonale nadaje się do zastosowań w budownictwie, przemyśle, a także w transporcie.

1555_Seal-Fluid_groep.jpg

SEAL FLUID

Płyn do wyrównywania mas uszczelniających i klejących

Seal Fluid to płyn opracowany specjalnie do mycia i wygładzania uszczelniaczy utwardzanych wilgocią. Dzięki swojej łagodnej formule Seal Fluid może być stosowany na prawie każdej powierzchni.

1014_EasySealXS_groep_print-2.jpg

EASY SEAL XS

Ulubione produkty naszych klientów

Easy Seal XS jest unikalnym uszczelniaczem, który zachowuje swoją elastyczność. Dlatego bardzo dobrze nadaje się do materiałów łazienkowych, kamienia naturalnego, itp. Produkt jest niskozapachowy, wolny od rozpuszczalników i oksymów, dzięki czemu można go bezpiecznie stosować nawet na bardzo wrażliwych powierzchniach. Easy Seal XS ma dobrą przyczepność do różnych powierzchni, takich jak kamień naturalny, beton, płytki ceramiczne, glazura, drewno, metal i wiele tworzyw sztucznych.

Uszczelnienia i Systemy Uszczelniające: Produkty
bottom of page