top of page

VERSA TAPE

Taśma uszczelniająca - kształt prostokąta

Versa Tape jest bardzo łatwym w użyciu uszczelniaczem na rolce. Taśma Versa Tape może być używana do szybkich i prostych, ale długotrwałych prac uszczelniających. Występuje w dwóch rodzajach szerokości :
 

  • 5 Milimetrów 01.1342.0000

  • 12 Milimetrów  01.1341.0000

VersaTape5mm_print.jpg
VERSA TAPE: Product

Opis Produktu

Versa Tape jest bardzo łatwym w użyciu uszczelniaczem na rolce. Taśma Versa Tape może być używana do szybkich i prostych, ale długotrwałych prac uszczelniających. 


Produkt ten doskonale nadaje się do uszczelniania miejsc narażonych na rozszerzalność i wahania temperatury. Dzięki swojej ogromnej elastyczności Versa Tape nie rozrywa się i nie pęka. 


Taśma Versa Tape doskonale nadaje się do prostego uszczelniania przejść kablowych, zapobiegając przedostawaniu się do środka brudu i wilgoci. Ponadto, produkt ten może być stosowany do uszczelniania skrzynek rozdzielczych i sterujących na przykład na tablicach rozdzielczych lub dźwigach, lub do uszczelniania skrzynek rozdzielczych kabli. Kable i wyłączniki w tych puszkach są niezwykle wrażliwe na wilgoć. Zarówno pokrywa jak i wlot kabla muszą być dobrze uszczelnione, aby zapobiec niepotrzebnym usterkom. Taśma Versa Tape nie tylko zapobiega przedostawaniu się wilgoci, ale również jest bardzo łatwa do usunięcia w przypadku, gdy puszka powinna zostać otwarta. Można ją również stosować do mocowania kabli podczas budowy urządzeń. 


Taśma Versa Tape jest samoprzylepna, co sprawia, że jest łatwa w użyciu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Produkt jest odporny na temperatury od -40°C do +90°C


Taśma Versa Tape jest dostępna w rolkach o szerokości 5 i 12 mm. Oznacza to, że odpowiedni rozmiar jest dostępny dla większości powszechnych zastosowań.

VersaTape5mm_print.jpg
1062_VersaTape5mm_print.jpg
VERSA TAPE: Info
bottom of page