top of page

WHEEL CLEAN PRO

Preparat do czyszczenia felg

Wheel Clean Pro występuje w dwóch pojemnościach :
 

  • 1 Litr 04.1166.0270

  • 5 Litrów 04.1172.0270

1370_Wheel Clean Pro.jpg
WHEEL CLEAN PRO done: Product

Opis Produktu

Wheel Clean Pro jest bardzo skutecznym, bezkwasowym środkiem do czyszczenia felg do wszystkich felg stalowych i stopowych oraz wysokiej jakości felg chromowanych. Usuwa uporczywe zabrudzenia, takie jak przypalony pył hamulcowy, olej i zabrudzenia drogowe. Pakowany w poręczną butelkę z rozpylaczem spustowym 360°. 

 

Ten wysoce aktywny, wydajny środek czyszczący jest samoczynnie neutralizujący się i zawiera niebieski wskaźnik, który zanika w miarę zmniejszania się siły czyszczenia. Gdy kolor ostatecznie zniknie, efekt działania Wheel Clean Pro zostaje zneutralizowany, a koło można wypłukać myjką ciśnieniową lub parową. W ten sposób efekt czyszczenia jest optymalny. W przypadku mocno zabrudzonych felg siła czyszczenia może zostać zwiększona za pomocą szczotki. 

 

Ponieważ Wheel Clean Pro nie zawiera kwasów, nie wpływa na powierzchnie wrażliwe na utlenianie i rdzę (powierzchnie lakierowane, zaciski hamulcowe) ani ich nie odbarwia. 

 

Felgi Wheel Clean Pro są gotowe do użycia i nie wymagają dalszego rozcieńczania. Ze względu na opakowanie w 1-litrowej butelce natryskowej, Wheel Clean Pro jest bardzo przyjazny dla użytkownika i może być stosowany bezpośrednio (nawet do góry nogami). 

 

Produkt dostępny jest również w ekonomicznych puszkach 5, 10 i 25-litrowych. Urządzenie Wheel Clean Pro można łatwo nabierać z tych puszek za pomocą dozownika InnoQuip 5 l, dozownika dla puszek 10 l lub dozownika dla puszek 25 l, a następnie optymalnie stosować z opryskiwaczem InnoQuip Multi.

1370_Wheel Clean Pro.jpg
1946_WheelCleanPro_5L.jpg
WHEEL CLEAN PRO done: Info
bottom of page