top of page

BODY FINISH -
Kataforeza w sprayu - lakier akrylowy

Body Finish występuje w czterech różnych kolorach:
 

  • Grafitowy 500 ml 02.3135.7021
     

  • Beżowy 500 ml 02.3135.7034
     

  • Zielony 500 ml 02.3135.7033
     

  • Szary 500 ml 02.3135.7042

BODY FINISH done: Product

Opis Produktu

Body Finish to bardzo wysokiej jakości i szybko schnący 1-komponentowy lakier akrylowy, opracowany specjalnie do natrysku nowych lub naprawianych blach oraz części maszyn dających im wykończenie OEM. 

 

Body Finish został opracowany specjalnie dla sektora motoryzacyjnego, ciężarowego i rolniczego, gdzie jest idealnym rozwiązaniem do wykańczania naprawianych lub (częściowo) wymienianych blach, takich jak panele wewnętrzne, tylne, podłogi bagażników, wnętrze paneli przednich i tylnych, ale także słupki, itp. 

Poza tym Body Finish doskonale nadaje się również do zastosowań przemysłowych, np. jako lakier maszynowy lub tymczasowy lakier antykorozyjny. 

 

Body Finish zawdzięcza swoją wysoką wartość temu, że kładzie kres długim czasom schnięcia i odparowania lakierów na bazie wody. Body Finish jest kompatybilny z większością systemów lakierniczych, zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych. Produkt jest gotowy do użycia, co kładzie kres czasom mieszania i usuwania nadmiaru lakieru, który jest uważany za odpad chemiczny. Ponadto, przy stosowaniu Body Finish nie ma konieczności czyszczenia pistoletu natryskowego. 

 

Body Finish nadaje się do stosowania zarówno na dużych jak i małych powierzchniach, ponieważ aerozol jest wyposażony w dwie płaskie dysze natryskowe o różnej wydajności. Produkt jest dostarczany w 4 kolorach: zielonym (7033), beżowym (7034), szarym (7042) i grafitowym (7021).

BodyFinish_Grafietblauw.jpg
Body Finish_Grey.jpg
Body Finish_Beige.jpg
Body Finish Green.jpg
BODY FINISH done: Info
bottom of page